Jump to content

M.M.D.


lucianWRC

Recommended Posts

Poze inainte de intrare in proiect :twoup:. O poza si cu mostenitorul masini.

 

 

Am inceput sa strang elemente ptr proiect, abia astept luna martie sa ma apuc de ea.

 

hai ma, ziceai ca ex-ul nu prea avut grija de ea, nu arata rau deloc; ce zambeste mostenitorul :)

 

good luck for project

Link to comment
Share on other sites

sa ai noroc de ea,la banii dati e pomana.nu stiu tehnic cum sta.oricum are potential extraordinar modelul.am avut si eu 2 coupe-uri.e o masina care ti va da mari satisfactii daca te ocupi de ea..apropo, in ce stare e soft topul?la multe prezinta probleme si e normal la anii astia,chiar si la e36 cabrio.
Link to comment
Share on other sites

sa ai noroc de ea,la banii dati e pomana.nu stiu tehnic cum sta.oricum are potential extraordinar modelul.am avut si eu 2 coupe-uri.e o masina care ti va da mari satisfactii daca te ocupi de ea..apropo, in ce stare e soft topul?la multe prezinta probleme si e normal la anii astia,chiar si la e36 cabrio.

Soft-topul este schimbat acum un an si jumatate :thumbsup: , stare tehnica este destul de buna. In martie oricum o desfac si o verific din bara in bara. Tapiteria o sa fie schimbata in alta culoare(deocamdata nu stiu ce culoare), masina ramane neagra, jantele vor fi BORBET A, suspensie sport, eleron mtk2,as vrea si chitul dar se gaseste destul de greu pt cabrio.

Link to comment
Share on other sites

Nu este is, este de 115 cp.

ok.te ai gandit sa faci ceva si in legatura cu motorizarea?la cum o sa arate masina in final,parerea mea este ca i ar trebui si o motorizare pe masura..ma gandesc ca nu va fi o masina de intrebuintare zilnica. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ok.te ai gandit sa faci ceva si in legatura cu motorizarea?la cum o sa arate masina in final,parerea mea este ca i ar trebui si o motorizare pe masura..ma gandesc ca nu va fi o masina de intrebuintare zilnica. :rolleyes:

Asa e, nu e o masina zilnica, dupa ce o fac cat de cat cum vreau eu o sa ma gandesc si la o motorizare pe masura.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase jentile, sunt curios cum vor arata cand vor fi reconditionate. Daca nu te superi spune-mi si mie cat au costat( nu vreau sa fiu indiscret).

1200 lei cu anvelope si prin mai o sa poti vedea si cum vor arata. :thumbsup:

 

Inebunesc dupa e30,si al tau este frumos foc,jantele sunt criminale pt modelul asta,ii vei polisa buza sau vopsit electrostatic integral?

Multa bafta si felicitari pentru achizitie,e deosebita!

Eu asa intentionez, sa-i polishez buza, de vopsit nu in camp electrostatic deoarece nu pot avea luciul din fabrica.

Edited by lucianwrc
Link to comment
Share on other sites

am vazut un e30 cu borbetu ri identice erau pe 16 9 j mi se pare,masina arata bestial.omul probabil avea si ceva flanse la ele.se potrivesc manusa..cred ca le ar sta bine ceva in genul gri metal cu buza polish,acum depinde si de culoarea masinii..
Link to comment
Share on other sites

am vazut un e30 cu borbetu ri identice erau pe 16 9 j mi se pare,masina arata bestial.omul probabil avea si ceva flanse la ele.se potrivesc manusa..cred ca le ar sta bine ceva in genul gri metal cu buza polish,acum depinde si de culoarea masinii..

Flanse iti trebuie doar pe fata, inca nu stiu culoarea finala la jante, la masina o stiu :yahoo: , sper sa-i stea si bine

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Adaugam si volanul. Abia astept sa ma apuc de ea, la ora actuala nu vreau decat sa arate stock, daca am si noroc poate si kitul mtk2, daca nu complet din prima pe bucati.

 

ce bine arata cu piele perforata ! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.