Jump to content

M.M.D.


lucianWRC

Recommended Posts

Superba ... sa o porti sanatos ..

 

De curiozitate, mi se pare mie din poze sau softtopul e schimbat si s-a folosit un alt tip de material fata de cel original?

Asa este, a fost schimbat in Ungaria si sa folosit un material diferit fata de cel original.

Link to comment
Share on other sites

Poate o aduci la intalnire ?!?!

Asta ar fi si ideea numai ca mai sunt nimicuri de facut la ea dar care dureaza plus ca am si examen maine dupa-amiaza. Trebuie sa vina ursul la intalnire doar a venit iarna dupa ce am luat-o. Pun o poza in care apare a ta, a mea si a lui Alex_maniacul, acum toate sunt mai altfel.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Incredibil cat de bine arata. Dau foarte bine jantele alea pe masina neagra, in special urs. Felicitari pentru restaurarea impecabila a lui. Cere multa pasiune si, fara dar si poate, multi bani. Esti a treia cunostinta de-a mea care restaureaza urs cabrio. (una dintre ele e Brandex :) )

Decapotarea este electrica? Nu ai avut probleme cu ea?

Keep up the good work!

Link to comment
Share on other sites

Incredibil cat de bine arata. Dau foarte bine jantele alea pe masina neagra, in special urs. Felicitari pentru restaurarea impecabila a lui. Cere multa pasiune si, fara dar si poate, multi bani. Esti a treia cunostinta de-a mea care restaureaza urs cabrio. (una dintre ele e Brandex :) )

Decapotarea este electrica? Nu ai avut probleme cu ea?

Keep up the good work!

Este manuala decapotarea, probleme nu am avut deocamdata si sper nici pe viitor, consumul Carei-Bucuresti aprox 7l/100km. Am o saptamana de cand merg cu ea si deja este o placere, te intreaba lumea ce motor are, cat a costat etc etc. Sper pe viitor un kit m-tech, jante bbs modulare. Suspensia trebuie si ea schimbata cu una reglabila dar cand bagam ursul la hibernare mai umblam la el. Multumesc de aprecieri si sper ca si alti sa restaureze acest model de masina, este ceva unic.

Link to comment
Share on other sites

Saptamana viitoare le scoatem la o sedita foto.

Bravo, a iesit superb!!!

Deja ma bucur de ea de o saptamana, eu mai am una alta de facut dar de o sedinta foto nu ma dau la o parte. Am un baiat pasionat de foto profi care chiar i-ar face o placere deosebita sa-si exerseze hobby-ul.

 

Deosebita masina ! toata munca e extraordinara !

 

Felicitari !

Multumesc, intradevar este munca,n-ai cum sa stii pana nu te bagi in asa ceva.

 

o bijuterie, foarte frumoasa, cum zice si alex maniacu ar merge putin mai jos :goodjob:

Multumesc, la anul in aprilie o sa fie lipita de sosea. :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pana la urma avem voie sa circulam cu numere ce au font de germania? e legal? ca demult ma bate gandul si pe mine, dar am auzit ca ramai fara talon.

 

in ce articol este specificat fontul cu care trebuiesc scrise numerele? are cineva idee? merci!

Nu este legal, dar alt numar nu intra in suport, asa ca ... :download:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.