Jump to content

e46 M-TECHNIC 1 in sfarsit


Cristi_VNC

Recommended Posts

  • 2 months later...

Iarna in padure, ninge. Un urs se plimba furios. Rupe un brad, apoi da cu piciorul intr-un copac, urla la lup...Manios rau de tot. Merge si bodoganeste

Pentru ce in puii mei mi-a trebuit sa beau cafeaua aia in septembrie?

 

cu astea spuse a venit iarna si am intrat la hibernat :sleep:

 

in prima poza asa se vede din casa...defapt nu prea se vede si asta tinand cont ca ieri am dat toata zapada dupa ea :no:

post-1935-0-51801900-1327584140_thumb.jpg

post-1935-0-89526300-1327584156_thumb.jpg

post-1935-0-63906700-1327584187_thumb.jpg

Edited by Cristi_VNC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iarna in padure, ninge. Un urs se plimba furios. Rupe un brad, apoi da cu piciorul intr-un copac, urla la lup...Manios rau de tot. Merge si bodoganeste

Pentru ce in puii mei mi-a trebuit sa beau cafeaua aia in septembrie?

 

cu astea spuse a venit iarna si am intrat la hibernat :sleep:

 

in prima poza asa se vede din casa...defapt nu prea se vede si asta tinand cont ca ieri am dat toata zapada dupa ea :no:

 

Wow, ĂŽn ce zonĂŁ sunt fĂŁcute pozele astea, Cristi? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Iarna in padure, ninge. Un urs se plimba furios. Rupe un brad, apoi da cu piciorul intr-un copac, urla la lup...Manios rau de tot. Merge si bodoganeste

Pentru ce in puii mei mi-a trebuit sa beau cafeaua aia in septembrie?

 

cu astea spuse a venit iarna si am intrat la hibernat :sleep:

 

in prima poza asa se vede din casa...defapt nu prea se vede si asta tinand cont ca ieri am dat toata zapada dupa ea :no:

 

dezapezeste masina si treci la plimbare cu ea, ii place sa mearga si iarna :thumbsup:

Edited by pitbul
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

omuletul de zapada de langa masina este..genial ! =)) este si pacat sa dai zapada ,ca-l strici !

 

in rest ..da ! Siberia..

 

omul de zapada l-am facut ieri cu fimiu

 

 

 

 

Wow, ĂŽn ce zonĂŁ sunt fĂŁcute pozele astea, Cristi? :rolleyes:

 

 

Salaj-Rahova-Ferentexas

 

Probabil Salaj-Rahova-Ferentexas

 

ai dreptate

 

 

 

 

dezapezeste masina si treci la plimbare cu ea, ii place sa mearga si iarna :thumbsup:

 

daca se iveste vre-o plecare prin tara o scot daca nu hiberneaza, nu ma deranjaja merg cu Loganu ca e echipat mai mult de cat prevede legea pt iarna si nu stau cu frica ca raman inzapezit e a treia iarna care il folosesc si sunt foarte multumit de el

post-1935-0-61776200-1327586479_thumb.jpg

post-1935-0-22373400-1327586641_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salaj-Rahova-Ferentexas

daca se iveste vre-o plecare prin tara o scot daca nu hiberneaza, nu ma deranjaja merg cu Loganu ca e echipat mai mult de cat prevede legea pt iarna si nu stau cu frica ca raman inzapezit e a treia iarna care il folosesc si sunt foarte multumit de el

 

FrumuÂşel fii-tu, sĂŁ-Ăži trĂŁiascĂŁ! :thumbsup: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

FrumuÂşel fii-tu, sĂŁ-Ăži trĂŁiascĂŁ! :thumbsup: :rolleyes:

 

multumesc Letty

 

 

ha ! nu stiam ca ai si un kinder ! sa-ti traiasca , eu zic sa ai grija cu omul de zapada , ca ti-o iei daca il strici ! :p

 

 

 

iti dai seama ca nu il stric dimineata primul lucru care la facut sa dus la geam si striga bebe pada(bebe de zapada)

Link to comment
Share on other sites

Salaj-Rahova-Ferentexas

 

 

 

 

 

 

daca se iveste vre-o plecare prin tara o scot daca nu hiberneaza, nu ma deranjaja merg cu Loganu ca e echipat mai mult de cat prevede legea pt iarna si nu stau cu frica ca raman inzapezit e a treia iarna care il folosesc si sunt foarte multumit de el

apare si piciul lui Cristi pe club

Sa-ti traiasca! si scoate bmw-ul la derapaje controlate :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ai scos-o de la barlog sa se mai dezmorteasca si ea frantics.gif frumusica !

 

eu trebuie sa o bag la ceva igenizare pe a mea..e jegoasa tare dupa iarna asta..

 

p.s. iti place tie cu semnalele gen America ?! mie mi se par in plus asa aprinse, parca sunt suficiente angelurile

Edited by gelu_bmw
Link to comment
Share on other sites

ai scos-o de la barlog sa se mai dezmorteasca si ea frantics.gif frumusica !

 

eu trebuie sa o bag la ceva igenizare pe a mea..e jegoasa tare dupa iarna asta..

 

p.s. iti place tie cu semnalele gen America ?! mie mi se par in plus asa aprinse, parca sunt suficiente angelurile

 

ms... imi place mult cu semnalele chiar ma gandesc mult pe viitor sa renunt la angel-eyes sa vad sper pana la vara sa cumpar si suport de nr de America si sa schimb pllacuta de inmatriculare pe fata

 

foarte tare fotograful :thumbsup:

 

da e un prieten de al meu ..sa vezi ce portofoli are la activ tipul...ma roaga mereu sa iesim la o sedinta foto o sa o mai aman putin sa montez rotile de vara

Link to comment
Share on other sites

de 2-3 zile am trecut la rotile de vara, am schimbat toate cauciucurile cu unele Continental Sport Contact 3 acum am dimensiunile specifice jantelor,

ziua sunt ok dar noaptea se simt ca sunt de vara datorita temperaturilor sacazute daca o calc mai tare fuge putin de fund si ABS-ul intra mai devreme la franare in schimb foarte multumit de noile gume

post-1935-0-81500300-1331500956_thumb.jpg

post-1935-0-68955500-1331500997_thumb.jpg

post-1935-0-96745700-1331501332_thumb.jpg

Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

faine anvelopele merita banii

 

da de aceasi parere sunt si eu

 

nu mai pui arcurile sport?

 

in mare parte nu le-as mai pune ca vreau sa am confort si sa pot merge cu ea in orice conditi,cu toate ca imi placea ce stabilitate avea masina cu ele si cum se vedea lasata, sa vad ca nu sunt hotarat daca se vand asta e daca nu poate mai fac o aroganta si le montez pe timpul veri

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.