Jump to content

e46 M-TECHNIC 1 in sfarsit


Cristi_VNC

Recommended Posts

daca a venit caldura m-am apucat sa mai reconditonez una alta s si am mai facut 2 retrofituri

 

am schimbat becurile de la faruri cu altele noi ,am renuntat la angel-eyes si le-am curatat foarte bine

am facut legaturile la cele 2 prize suplimentare cele din spatele cotierei

am mai adaugat o optiune (buton deschidere porbagaj interior) la asta ma ajutat Robert

 

maine revin cu poze :D

Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

ce arcuri / suspensie ti-ai pus ?

pe mine ma bate gandut la un eibach pro kit (arcuri) .... ce zici ?

 

momentan pe masina am suspensia originala,nu stiu ce sa iti spun despre eibach pro kit banuiesc ca e buna

 

arcurile care le am demontate dupa masina trebuie sa vb cu un prieten ca el le-a comandat si nu stiu exact marca lor,oricum mie personal mi-au placut cand le-am avut pe masina si ca stabilitate si cum statea pe roti

 

P.S arcurile sport sunt scoase la vanzare

Link to comment
Share on other sites

ce arcuri / suspensie ti-ai pus ?

pe mine ma bate gandut la un eibach pro kit (arcuri) .... ce zici ?

 

 

am eu eibach pro kit , de care sint super multumit, masina e putin mai rigida decat suspensia sport OEM care o aveam inainte, da nu foarte rigida incat sa fie deranjant, in schimb e teapana pe viraje.

avantajul e ca poti pune amortizoare standard.

Edited by Alex Iulian
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ca la Cielo ?

calm down man ! nu fa din astea..... nr de moto e fain dar e ilegal si-ti ia talonu......

 

nu iau nr de moto iau nr de autoturism cel patrat se incadreaza la fix in suportul de nr ,avem un coleg pe forum care are asa ceva doar ca a lui e M-tech 2 :thumbsup:

Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

Incredibil cat de bine iti intretii masinuta asta, esti un exemplu pentru noi toti.

De unde ai frate atata timp ? :) Eu de-abia ajung pe la service sa ii mai fac una-alta.

Na ca m-ai motivat, in week end ma pun personal pe ea, sa o bibilesc pe la interior :)

 

PS: Nice bike!

Link to comment
Share on other sites

Incredibil cat de bine iti intretii masinuta asta, esti un exemplu pentru noi toti.

De unde ai frate atata timp ? :) Eu de-abia ajung pe la service sa ii mai fac una-alta.

Na ca m-ai motivat, in week end ma pun personal pe ea, sa o bibilesc pe la interior :)

 

PS: Nice bike!

 

multumesc Dane timp se face ambitie sa ai sa o intreti si mai ales sa o pastrezi curata

Dane, link-ul de la semnatura ta duce catre topicul cu masina lu' VNC??? :frantics:

 

foarte tare am incercat si eu si merge :))))))))))

Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.