Jump to content

e46 M-TECHNIC 1 in sfarsit


Cristi_VNC

Recommended Posts

doamne nu imi vine sa cred , ce au ajuns sa fure bandou cu senzor cu mufe asta nu e o chestie care dureaza 1 min , tupeul nu are limite in ziua de azi , deja in viitorul apropiat cred ca o sa se apuce sa fure pachetul Mtehnik , praguri tot , doamne fereste !
Link to comment
Share on other sites

e un coleg pe forum Pachu care au incercat sa ii fure bara fata de M-technic 2 dar nu au reusit cred ca ia vazut cineva si au abandonat lucrarea...oricum i-au furat grilele(negre) si eleronul M dupa porbagaj

 

iar la spoilere , la praguri si proiectoare nu imi fac probleme ca de cand cu colegul nostru am schimbat suruburile de la prinderi iar la praguri pop-nituri

 

tot ce e posibil doar traim in ROMANIA

Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

gata sa revenim la treburi serioase... ieri am fost si am cumparat din dezmembrari senzori de parcare si instalatia 400 ron ,si azi sa comand difuzorul care sper ca pana la sfarsitul saptamani viitoare sa ajunga sa pot sa o completez

 

cat despre toti ciorditorii din bucuresti nu pot sa le doresc decat sa fie SANATOSI CU PICIOARELE IN GHIPS

Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si fara evenimente. pachetul M-tech I imi place foarte mult, dar sunt de parere ca si cu M-Tech II arata foarte bine. intr-adevar, ce ai tu este mult mai rar in RO. ca sugestii, daca imi permiti, tot am vazut in primele posturi ca vrei sa-ti cauti un plafon interior negru, vopseste si ramele de la geamuri in negru lucios cu lac, asa vei avea tot pachetul shadow line si se vede foarte frumos. a, si manerele de la usi impreuna cu ornamentul de deasupra numarului de inmatriculare spate vopsite in culoarea caroseriei. in rest, sper sa-mi fac timp sa vin la intalniri acum ca a venit caldura si sa ne vedem, poate mai schimbam pareri. o seara buna.
Link to comment
Share on other sites

Bine ca ai rezolvat si ai iesit relativ ieftin, desi paguba nu trebuia facuta. E urat ce se intampla cu hotii, mai ales cand n-ai garaj, stai tot timpul cu emotii.

 

nu trebuia facuta sincer am alte cheltuieli chiar nu aveam nevoie...oricum nu mai stau cu grija lor ca le-am facut antifurt,trebuie sa dai bara jos sa umbli la ei nu mai iese bandoul pur si simplu

 

525RCI multumesc nu zic a nu se vede bine si cu M-tech 2 dar e mai potrivit M-tech 1 pe non-facelift ...si tu ai o masina frumoasa...si te asept pe la intalniri sa mai schimbam o parere

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.