Jump to content

e46 M-TECHNIC 1 in sfarsit


Cristi_VNC

Recommended Posts

maine vine si mie ala negru :)))) abia astept :)

mai ai sa-i pui ceva?

ce sa zic spor la treaba o sa vezi o schombare totala la interiorul masini plafonul negru face toti bani

eu doar geamuri electrice spate si-i gata :)

 

da ar fi o idee dar nu ii vad rostul pt ca eu nu stau niciodata in spate si nu cred ca imi trebuie geamuri electrice

Link to comment
Share on other sites

al mic nu se joaca la geamuri si nu ti le lasa deschise ?

eu asta as vrea sa anticipez daca o sa mai tin masina pana creste el sa faca asa ceva :)

 

PS : fa si tu pozele drepte ca sa nu-mi mai intorc laptopu pe toate partile LMAO.gif

Edited by RobyS
Link to comment
Share on other sites

inca 2 poze facute zilele astea

 

al mic nu se joaca la geamuri si nu ti le lasa deschise ?

eu asta as vrea sa anticipez daca o sa mai tin masina pana creste el sa faca asa ceva :)

 

nu prea poate ca eu nu prea le-am folosit si se deschid destul de greu si nici nu am de gand sa le ung ca e foarte bine asa ca nu poate sa se joace la ele

PS : fa si tu pozele drepte ca sa nu-mi mai intorc laptopu pe toate partile LMAO.gif

 

am rezolvat-o

post-1935-0-91688400-1335298333_thumb.jpg

post-1935-0-10775200-1335298352_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

like!! o sa sufoci masina asta cu atata dragoste :))

 

:laugh: asta e o boala grea ,toate masinile pe care le-am detinut au avut parte de acelas tratament chiar si masina de servici

ce sa fac daca imi place sa am masina ingrijita

Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

tinand cont ca nu am dat nici un ban pe el si e si original pe deasupra mai fac si mofturi + ca imi ramasese urma de la fostul eleron de acum aproape 2 ani de cand a facut piceoruse eu zic ca e ok mie chiar imi place

 

arata bine , am avut si eu candva , evident a facut picioare , ma gandeam sa pun iar acum , deci zici ca si original si moca ? vopsitul l=ai platit ? :p Parca ne-am intersectat prin rahova acum o sapt . totusi cine mai are de vnzare pe forum ?

 

:laugh: asta e o boala grea ,toate masinile pe care le-am detinut au avut parte de acelas tratament chiar si masina de servici

ce sa fac daca imi place sa am masina ingrijita

 

la mine e boala cu BMW sa fie ingrijita ,. nu stiu cum se face ca restul masinilor nu prea avea mare importanta daca le spalam , daca era starea tehnica perfecta etc . parca eram si mai relaxat atunci , nu ma stresam ca bate ceva , ca e o scurgere pe undeva , din A in b si la revedere. o fi pasiune , obsesie ...habar nu am

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

si in final M-TECHNIC 1...

bara fata M-technic 1

bara spate M-technic 1

praguri latelare M-pachet

jante M-pachet style 68

faruri xenon

sistemul de spalat faruri

angel-ayes galben OEM

xenon in proiectoare

tipsuri evacuare

bara de rigidizare

interior Recaro cu incalzire

volan M (in poza e un volan sport modificat dar acum masina are volan M

schimbator M (short)

inele bord titan lock

foot-rest M

trimuri alu-black cube

manson schimbator si frana de mana din piele

perdeluta luneta

navi mic si magazie de cd

subwofer Infiniti

 

mai lipseste tapiteria plafonului(neagra) si am renuntat la eleronul dupa porbagaj si la pleoapele dupa faruri

 

 

sper sa va placa ce a iesit

de unde ai cumparat angel-eyes-ul galben OEM? :huh:

Link to comment
Share on other sites

da e o mica confuzie in felul meu de a ma exprima ,poate uni au inteles ce trebuie...eu m-am referit cand am scris OEM la culoarea lui galbena ca era la fel ca la e39 ,x5 etc, cu toti stim ca pe e46 nu sa montat angel-eyes din fabrica

 

ai PM de la cine l-am achizitionat sa nu fac reclama pe pagina mea

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tu ai folie de protectie pe ecranul 16:9 ? Sau asa l-ai cumparat ?

 

am pus folie de protectie

 

P.S multumesc ca mi-ai activat functia tv in mers :rolleyes: acum pot asculta stirile dimineata in drum spre servici linistit ca am si imagine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.