Jump to content

Am cazanul meu... E36


Nosfer

Recommended Posts

Azi citeam ceva pe forum pe aici si mi-am adus aminte ca acum vreun an de zile am pus e36-le meu la vanzare, nu era chiar rau, avea un pachet exterior de la Rieger pe el, dublu climatronic & stuff si am primit reply-uri gen "ce cazan", "cotet" si alte chestii de genul asta. Initial voiam s-o dau sa pun diferenta si sa imi iau un e46 dar dupa ce am vazut cateva e36 modificate incredibil, am stiut ca vreau sa-mi fac si eu ceva cum imi place mie.

 

Ei bine, masina a trecut prin enorm de multe chestii in ultimul an, cred ca doar la motor nu s-a umblat inca, exteriorul e aproape gata, prin interior s-au facut multe si mai urmeaza, sper sa va placa :)

 

Intai niste poze cum era masina la inceput, pana in iunie 2010 a fost asa: http://imgur.com/a/24vxh

 

Intre timp, masina a primit cateva chestii: suspensie sport reglabila noua, faruri cu angel eyes si semnale clare, bara de M noua + lip + proiectoare smoked, grila fata noua + nas nou, bandouri de M, bara spate + difuzor de M, triple de M, aripile fata iarasi noi, un eleron pe portbagaj, geamuri electrice + cotiera (n-avea), suport pahare, folii omologate si... un set de jante BBS Syle 5 RC090 pe 17" cu o culoare deosebita. Au mai fost multe altele, dar acum nu-mi vin in minte rapid.

 

Asa arata masina acum: http://imgur.com/a/hyCVL

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pt eforturi,arata mult mult mai bine ,parca este alta masina. jantele sunt frumoase foc dar mie nu-mi place cum da culoarea aia..cel putin in poze se vede nasol.

 

Tocmai culoarea aia le face sa fie si mai inedite. Mie imi place enorm contrastul cu albastrul inchis al masinii.

 

Incerca sa renunti la folia de pe parbriz si celelalte actibilturi care sunt lipite pe masina.

 

Parbrizul o sa-l schimb pe finalul lunii ca e crapat putin dar tot o sa pun folie acolo pentru ca imi place. As vrea un parbriz ionizat dar nu gasesc.

Link to comment
Share on other sites

Thanks! Culoarea prinde foarte bine la persoanele de tip feminin din cate am vazut :)) barbatii au o mica reticenta fata de culoare pentru ca aduce a roz, insa pana la urma tot o apreciaza. Ce barbati mai suntem daca ne temem de roz? E mai mult catre mov decat catre roz si... prin culoare sunt jantele unice in tara :) Edited by Nosfer
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mersi,

 

pai... urmeaza muuulte modificari iarasi, alt motor cu anexe, frane de 3000, alta suspensie, alta clima, evacuare, soft, grup si ma gandeam ca poate si alte jante ca d-astea m-am cam saturat...

Edited by Nosfer
Link to comment
Share on other sites

Daaa, pai el m-a corupt sa fac pasul asta in sfarsit, insa eu pun doar franele de 3000, motorul o sa fie 2.8 cu ceva modificari sa-l trecem de 200 de cai. O sa fim forta amandoi :) Style 29 sunt dragute, insa eu vreau ceva de show, la "Best Wheels" acolo.
Link to comment
Share on other sites

Frumusica masina, se vede ca e intretinuta. :thumbsup:

 

Dar eleronul tot nu arata bine, mie personal mi se pare ca strica masina. Si nici culoarea rosie de pe jante nu ma incanta, dar daca tie iti place :rolleyes:

 

In rest e frumoasa :goodjob:

 

Spor la planurile de viitor.

 

Gen:

 

194.88.148.41a.jpg

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.