Jump to content

[Vand] interior din piele neagra


Recommended Posts

are incalzire?!

la ce-ti mai trebuie incalzire in scaune ,ca de-acuma vine vara :laugh: este interiorul clasic si are incalzire doar in scaunele fata,niciun scaun nu a dat vreodata erori la incalzire sau la airbag ,bancheta spate are cotiera ,sac de schi si este complet rabatabila sau fractionabila (am si o bancheta spate fixa in caz ca cumparatorul nu vrea rabatabila ).Poze chiar ca nu am facute ,si nici nu o sa postez mai repede de 7 zile ,ca n-am chef sa-mi inchida cineva topicul..Fac astazi niste poze si daca cineva e interesat i le trimit pe pm de maine incolo :bye:

Link to comment
Share on other sites

anunt valabil pret 1500 de lei ,pt cine cumpara spatarul cel fix de la bancheta spate(in locul celui rabatabil),pretul este redus la 1350 de lei deoarece e agatata (rupta) pielea in doua locuri cativa cm .Ambele spatare au cotiere . Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

anunt valabil pret 1500 de lei ,pt cine cumpara spatarul cel fix de la bancheta spate(in locul celui rabatabil),pretul este redus la 1350 de lei deoarece e agatata (rupta) pielea in doua locuri cativa cm .Ambele spatare au cotiere .

 

 

unde e agatata pielea ? la spatarul fix? sau la cel rabatabil? de unde esti?

Link to comment
Share on other sites

unde e agatata pielea ? la spatarul fix? sau la cel rabatabil? de unde esti?

la cel fix ,cat o moneda de 50 de bani fiecare...de-aia am specificat ca cine cumpara bancheta fixa in loc de cea rabatabila,are o reducere de 150 de lei ,pt cele doua ''agataturi''.Scrie la mine la profil ca sunt din Hunedoara

Link to comment
Share on other sites

care este ultimul pret?

1500 de lei cu bancheta spate rabatabila

1350 de lei cu bancheta spate fixa

 

Cealalta bancheta fixa, cu cotiera, o vinzi separat? Eu nu am cotiera si caut o bancheta cu cotiera pentru a-mi monta sac de schi.

sal ,o mai tin ,in cazul ca cineva vrea interiorul complet cu bancheta spate fixa.Mersi pt. intelegere !

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.