Jump to content

[Vand] Pachete M Technik II sau M3 NOI!


KiLLaH

Recommended Posts

salut, cel de M3 costa 1050 E, cel M Technik 1300 E, ambele sunt produse OEM cu toate accesoriile necesare.

Pai, merge cel de M3 la e90 LCi, FARA sa modifici farurile si, eventual, capota motor??

Poti pune si o poza, te rog, cu kit-ul de M3? Merci

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

Tu ai scris asa: ..."ambele sunt produse OEM cu toate accesoriile necesare"!

Ce ai prezentat tu in poze (dupa cum banuiam) este un kit after market, ceva chinezesc! Si, nici macar nu e pt LCI!!! Eu am intrebat despre un kit ORIGINAL, nu ceva .....

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Tu ai scris asa: ..."ambele sunt produse OEM cu toate accesoriile necesare"!

Ce ai prezentat tu in poze (dupa cum banuiam) este un kit after market, ceva chinezesc! Si, nici macar nu e pt LCI!!! Eu am intrebat despre un kit ORIGINAL, nu ceva .....

Multumesc

 

ti`am aratat un kit original, nu ceva chinezesc, uita`te mai bine la poze. si cand am zis "sunt OEM" , da sunt produse OEM pt ca sunt fabricate de bmw nu de chinezul de la colt, dar nu ai cum sa pui kit`ul exact de M3 pe un E90 si sa se potriveasca, pozele sunt orientative.

 

post-9808-0-57403500-1298930854_thumb.jpg - asta e cel M technik 2, e import germania, produs original BMW!

Link to comment
Share on other sites

Primul kit NU este ORIGINAL (oem). Nu am vazut asa ceva la BMW. Sunt doar 2 originale: Performmance si M Pack.

Al doilea e OEM, dar e cam ...scump. L-am gasit, deja, la 1150 euro, cu toate accesoriile incluse. Daca gasesc SUB pretul asta ma intereseaza. PESTE, nu se pune problema. Merci

Link to comment
Share on other sites

Primul kit NU este ORIGINAL (oem). Nu am vazut asa ceva la BMW. Sunt doar 2 originale: Performmance si M Pack.

Al doilea e OEM, dar e cam ...scump. L-am gasit, deja, la 1150 euro, cu toate accesoriile incluse. Daca gasesc SUB pretul asta ma intereseaza. PESTE, nu se pune problema. Merci

 

nu ma incadrez in pretul asta, pe gratis nu pot sa`l vand. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

scump.bara spate 400,fata 330 total 730.la inceput ai spus un kit complet 680.inseamna ca daca iei si pragurile mai scazi din pret......pe foamea asta sa vezi ce o sa le dai....

 

una e sa cumperi 1-2 piese, una e sa le cumperi pe toate (ai discount). Nu iti convine pretul, nu cumperi ... e simplu, cauti in alta parte.. Decat sa dau pe gratis, prefer sa nu vand, nu traiesc din vanzari de kit-uri. Daca vrei kitch`uri iti aduc la 400 E tot setul, daca vrei sa`ti faci dacie din masina.

Edited by KiLLaH
Link to comment
Share on other sites

salut, cel de M3 costa 1050 E, cel M Technik 1300 E, ambele sunt produse OEM cu toate accesoriile necesare.

 

Poti pune si poze cu kit-urile (cu stanta BMW sau cod de produs ORIGINAL)? Tu le vinzi ca fiind OEM, sau ORIGINALE, dar, apoi, scrii ca sunt ....after? After,...CE?

Multumesc

Cu stima

 

poti sa pui o poza cu codul OEM de pe o bara. multam

Te mai rugase un coleg, dar ai ....uitat! (sau neglijat!!). Merci

Link to comment
Share on other sites

Poti pune si poze cu kit-urile (cu stanta BMW sau cod de produs ORIGINAL)? Tu le vinzi ca fiind OEM, sau ORIGINALE, dar, apoi, scrii ca sunt ....after? After,...CE?

Multumesc

Cu stima

 

 

Te mai rugase un coleg, dar ai ....uitat! (sau neglijat!!). Merci

 

nu e nevoie sa faci pe detectivul, astept sa primesc saptamana asta niste spoilere si`am sa pun si poze :frantics: .

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de niciun detectiv!! Te-a rugat un coleg, dar ai omis! Mi-ai spus ca ai kit ORIGINAL (OEM), dar mi-ai prezentat unul ...chinezesc!

E firesc sa cred ca, de fapt, vinzi produse ...indoielnice! Oricum, nu ai pus nicio poza REALA cu niciun kit pe care spui ca-l vinzi ca fiind ORIGINAL!!!

Pozele cu acel ...pseudo-kit-M3 sunt .... :smile:

In plus, ai si factura care sa ateste ca produsele sunt ORIGINALE? Nu intreb degeaba: astazi am fost la Bavaria si mi-au spus ca nu monteaza piese daca nu ai factura care sa ateste ca sunt PIESE DE ORIGINE! In plus, daca masina este asigurata CASCO, trebuie sa duci asiguratorului factura de provenienta. Altfel, nu te despagubeste corespunzator (adica, tot o bara M, de exemplu) in caz de accident!

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.