Jump to content

cumpar interior de piele pt e39


azazelu

Recommended Posts

salut... vreau sa cumpar si eu un interior de piele pt seria 5 e 39 ,, eu am interiorul negru ... si vreau panouri usi , scaune fata , bancheta spate + tetiere .. nu am banchete rabatabile... astept oferte ,,, sa nu fie tocita pielea .. sa arate de nota 8 din 10 ... poate chiar mai bine... si sa nu fie de pe masina de anglia ca e complicat de montat ...

:frantics:

Link to comment
Share on other sites

salut... vreau sa cumpar si eu un interior de piele pt seria 5 e 39 ,, eu am interiorul negru ... si vreau panouri usi , scaune fata , bancheta spate + tetiere .. nu am banchete rabatabile... astept oferte ,,, sa nu fie tocita pielea .. sa arate de nota 8 din 10 ... poate chiar mai bine... si sa nu fie de pe masina de anglia ca e complicat de montat ...

:frantics:

0751048846

0757729945

Carlan Alexandru, e un amic de-al meu si are interior de e39 piele neagra, scaune electrice incalzire si memorii+ fetele de usi, tetitiere+ornamente. Masina e de Italia si are motorul terminat.

Din ceea ce am vorbit eu cu el pretul interiorului e foarte avantajos (in jur de 250 de euro complet) insa iti vinde si separat ca vrea sa-si recupereze niste bani. A, are navigatie completa de aia cu monitor de ala mai micut, la fel la un pret derizoriu. Cine e interesat sa apeleze cu incredere. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

am trim mesaj ca e ora 23 :00 si am zis ca sa nu dernjez... o sa il sun maine... ca azi vad ca nu le-a primit probabil le are inchise ... app/// de unde e? ce localitate .. ca sunt interesat si vreau in weekend sa vin sa le vad.. si daca sunt ok sa le si iau ... daca mai intrii pana maine sa imi rasp si mie

pls

si ms mult pt promtitudine.. :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

deci... numerele alea care mi le-ai dat nu sunt bune... unu imi da deconectat si celalalt imi zice ca e inchis .... poate ai si u un nr care merge... astept un raspuns :turned: :turned: :turned: :turned: :turned:

 

 

 

 

 

 

 

poti sa astepti este la vrajeala anuntul.

 

nu esti singurul care a incercat sa sune la numerele alea de telefon.

 

 

Link to comment
Share on other sites

tipic romanesc... vrei sa-l ajuti pe om fara sa ai vreun interes sau castig si el vine cu "VRAJEALA".

l-am sunat eu pe al doilea numar si nu e deconectat.

Mi-a dat alte 2 numere, 100% functionalbile permanent deschis 0748437024 0767448668. BMW-UTU poate confirma.

Seara placuta!

Edited by bytzu18
Link to comment
Share on other sites

tipic romanesc... vrei sa-l ajuti pe om fara sa ai vreun interes sau castig si el vine cu "VRAJEALA".

l-am sunat eu pe al doilea numar si nu e deconectat.

Mi-a dat alte 2 numere, 100% functionalbile permanent deschis 0748437024 0767448668. BMW-UTU poate confirma.

Seara placuta!

 

 

 

asa este . am reusit acum sa vorbesc cu omu. pare destul de serios la telefon.

Edited by bmw-utu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.