Jump to content

Apare BMW seria 4


alex77xax

Recommended Posts

Eu mi-as lua un Seria 7 dupa 2002 , e cea mai tare aparitie a acelei perioade atat interior cat si exterior si merita 10-12 mii second hand, iar daca nu un Phaeton tot second si tot la aceeasi bani. Scuze ca sunt un pic offtopic dar m-au ispitit colegii sa-mi dau cu parerea.
Link to comment
Share on other sites

Eu mi-as lua Passat CC, imi place. Dar nu merita 20k second hand.

 

eu am avut boala maxima pe unu , dar nu am avut bani la vremea respectiva si mi-a trecut intre timp :)

 

in stilul asta arata

 

 

 

http://masini.ro/images/stiri/galerie/volkswagen-passat-cc-r-linedisponibil-in-europa_1261050777.jpg

 

 

mai imi place si pe culoarea asta

 

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/2/41/1815/2938100/2/vw-passat-cc-1.jpg

 

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

cred ca tot timpul mercedes a fost primul la genul asta de initiative :)

 

bmw si mercedes cand au vazut ca le merge , au bagat si ei concurenta :)

Cred ca vroiai sa spui bmw si audi.

 

Sunt de acord cu ce spui, dar astia de la audi parca prea le copiaza.

Si alta chestie. Daca se lauda ca masinile lor sunt sport gen r, rs, de ce nu le pun cardan? Pai nu, ca nu ar mai putea sa le puna planetarele alea ieftine de golf.

Super sport, mega sport nu poti sa faci un drift.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Se zvoneste ca se va numi seria 4 viitorul seria 3 coupe/cabrio. O tampenie mai mare nu se putea. De atata timp coupe-ul si cabrio-ul seriei 3 s-au numit tot seria 3, s-au gasit ei acum sa redenumeasca modelele. Cu astea fiind spuse, adio M3 Coupe, bun venit M4. <_< http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=674598 Edited by Tudy_2dy
Link to comment
Share on other sites

Prea multe modele si prea seamana intre ele, astia-s mai nou ca Audi

 

+1

 

deja se produc masini care tind spre ferrari si marci exotice , nu se mai produc rase pure : ursuleti / pisicute / bufnitze / etc F10 seamana cu F30 prefer un E36/E46/E39/E90/E60 nou cel mai fiabil si mai bun model decat ceva nou care tinde spre masini din viitor , ... pff ce-am ajuns sa zic deja gandesc ca un batran :p

doar ca evolutia concurentilor ii forteaza pe toti sa evolueze la ceva mai SF

Link to comment
Share on other sites

+1

 

 

doar ca evolutia concurentilor ii forteaza pe toti sa evolueze la ceva mai SF

 

+2

 

Nu e o problema daca "evolueaza la ceva mai SF". asta inseamna evolutie dar ar face bine sa le faca mai distincte unele fata de altele, pana acum cel mai iesit din "pack" e 6er-ul, vom vedea ce e si cu seria asta 4 sau 3er-ul coupe, tare ma tem ca vor arata izbitor cu seria 6.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.