Jump to content

Masina de Familie


Guest Pole

Recommended Posts

Da si eu :hmm: In aceeasi seara a plouat si n-am mai apucat sa fac poze, a iesit foarte misto, bine, nici nu aveam mare lucru de polishat la ea :) Doar Pitbul a apucat sa ma vada exact cand am iesit de la ExDet si am oprit in benzinarie.

Confirm zici ca e noua

Super masina

As vrea sa fac si eu polish la masina, sunt curios cum o sa arate dupa

Link to comment
Share on other sites

Bestial atelaju' Am avut ocazia sa conduc un 530d steptronic, si pot sa spun cu mana pe inima ca nu am vazut pana acum un diesel mai misto. Parerea mea e ca bate la cur orice inseamna benzina pana in 3000 la bmw. Din toate punctele de vedere - mai putin sunetul la relanti :pirate: Dar asta e tot.
Link to comment
Share on other sites

Cred ca e ceva kit bluetooth chestia aia de langa schimbator.

 

nonoem , aftermarket , blasfemie . In mod sigur va fi exclus din comitet pt treaba aia . Oricum fara penalizare nu scapa . :thumbsup:

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Este un buton pt turbo!

E buton din ala cum ii zice.... Maxim sase cai :twoup:

e de la NOS.

o fi ca in " TAXI" apasand pe buton ies tot felul de spoilere .........................

pai butonul ala poate fi de la 1001 de chestii...

 

poti doar sa dai cu presupusu... ceva anti furt, butonul de orpire de urgenta la alarma aftermarket, buton pentru stroboscoape... la cum e pozitionat, nu e ceva ce se foloseste frecvent...

butonu cu surprize, DOI CAI FRUMOSI :twoup:

Se ejecteaza scaunul pasagerului poate :twoup:

Edited by Ice_man
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

lol :laugh:

 

Era un al doilea kit de bluetooth, nu am inteles de ce a mai pus unul peste cel al masinii.

 

In fine, nu mai exista, mi l-a scos maestrul Ciupanez saptamana trecuta, deoarece am dat oricum cu mana peste dispozitivul ala cand ma jucam din +/- si l-am facut efectiv cacat.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

mah, ai fost in tm, si n-ai dat un semn, se te scot la o mamaliga, ceva. sa-ti fie rusine!

 

Pai nu am fost eu, mi-a fost livrata masina din TM in Bucuresti. :)

Link to comment
Share on other sites

Misto dricu', va vrem si noi poze mai bune, nu din astea artistice prelucrate in fotoÂşop. Ca asa aproape ca nu se vede badge-ul ala de M de care sa ne luam. :shifty:

 

PS: Daca ai masina de familie, ce rost mai are Cayenne-ul? Doar nu-l tii ca masina mica si economica de oras. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

E, clean pe dreq :p a plouat zilele astea si n-am mai spalat-o, e mizerabila, dar mersi, esti dragut :) Da, am fost pe la 11 pe Virtutii.

 

Bun, tocmai am primit numerele noi, deci de astazi asa ma identific in trafic:

 

PS: Sun initialele numelui meu, nimic special.

post-669-0-70042600-1302622768_thumb.jpg

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.