Jump to content

Masina de Familie


Guest Pole

Recommended Posts

Avea cumva numar cu BOS ?,proprietarul era cumva unu chel,cu mustata si ochelari?,statea cumva pe strada " Lalelelor"?,cati bani ai dat pe ea? roni sau euro? in ce fel de bancnote ai platit-o?de ce nu ai luat sedan?in ce erai imbracat cand ai cumparat masina? o masina cu alte ornamente nu gaseai?,etc..... :))

 

Suna mai degraba a interogatoriu...hai s-o stapanesti sanatos Pole!

 

 

LOOOL tare :) E aia care au aratat-o la stirile de la ora 5 rasturnata de 3 ori dupa ce a fost lovita de un TIR? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Timisorenii sunt extrem de civilizati si au un bun simt iesit din comun, de fapt cam toti cei din vest sunt asa.

 

In bucuresti procentajul de oligofreni obraznici si nesimtiti este oricum devastator fata de vestul tarii, de ce sa ne :censored: pe noi...

Edited by X X L
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Avea cumva numar cu BOS ?

Nu!

 

proprietarul era cumva unu chel,cu mustata si ochelari?

Da, numai ca avea parul lung, fara mustata si nu purta ochelari.

 

statea cumva pe strada " Lalelelor"?

Strada "Panselutei".

 

cati bani ai dat pe ea?

13.700 euroi.

 

roni sau euro?

13.000 euroi si restul RON la cursul BNR din ziua respectiva.

 

in ce fel de bancnote ai platit-o?

Fel de fel de felurite feluri.

 

de ce nu ai luat sedan?

Pentru ca am luat touring.

 

in ce erai imbracat cand ai cumparat masina?

Pantofi, jeans, camasa, sacou.

 

o masina cu alte ornamente nu gaseai?

Mai misto ca astea de pe masina, nu.

 

E aia care au aratat-o la stirile de la ora 5 rasturnata de 3 ori dupa ce a fost lovita de un TIR? :))

Bingo! :thumbsup:

 

On: sa o stapanesti sanatos.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Am vazut si eu hef-ul, arata bine pt 200.000 km. :)

 

Arata de 50.000 maxim. In starea asta era M6-le si avea 46.000, de asta pot compara.

 

Fostul proprietar era un maniac al detailing-ului, tratamente de vara, iarna, sealing, ploaie, nori, uv-uri, draci-laci, revizii la 6000, mult mai obsedat decat mine, este cel mai bun exemplu cat de mult conteaza intretinerea unei masini. Am fost cu ea la AB, masina are zero probleme si aia au apreciat masina si glumeau ca asta e probabil singura masina din Ro, cu km dati in fata :laugh:

 

Lucian, te sun azi sa ne vedem asa cum am promis. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Da si eu :hmm: In aceeasi seara a plouat si n-am mai apucat sa fac poze, a iesit foarte misto, bine, nici nu aveam mare lucru de polishat la ea :) Doar Pitbul a apucat sa ma vada exact cand am iesit de la ExDet si am oprit in benzinarie.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.