Jump to content

Masina de Familie


Guest Pole

Recommended Posts

Da, pielea mea, am sa o scot, nu stiu cum e prinsa.

Nu inteleg chestia asta cu scosu emblemelor "M" eu daca le am pe praguri si volan trebuie sa le scot sau ce?Emblemele de ///M pack nu au nici o treaba cu emblemele de M5 .Parerea mea...

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

nu ai inteles nimic, normal ca avand pachetul M din fabrica, exista acele embleme pe praguri, volan si footrest, insa la exterior, pachetul M presupune bari si praguri, nu se pune emblema ///M pe portbagaj. Era pusa de fostul proprietar si am considerat sa o scot.

 

in continuare consider cretin sa pun emblema m, aiurea asa pe o masina care NU e M. Deci emblema de portbagaj, despre asta vorbim da ?

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

nu ai inteles nimic, normal ca avand pachetul M din fabrica, exista acele embleme pe praguri, volan si footrest, insa la exterior, pachetul M presupune bari si praguri, nu se pune emblema ///M pe portbagaj. Era pusa de fostul proprietar si am considerat sa o scot.

 

in continuare consider cretin sa pun emblema m, aiurea asa pe o masina care NU e M. Deci emblema de portbagaj, despre asta vorbim da ?

///mde la urma urmei cred ca este o chestiune de gust si cum gusturile nu se discuta...peronal am cumparat masina din DE e39 M pack fara eleron pe portbagaj(am crezut ca a fost lovita in spate) dar de fapt proprietarul nu a vrut sa il puna pe masina cand a facut comanda.Nici eu nu sunt adeptul fake-urilor dar ma gandeam ca pe o masina full M pack nu mi s-ar parea o cocalarie o emblema de M pack pe portbagaj.

Link to comment
Share on other sites

alooo, n-am murit, aici sunt :p bai ce oameni rai, bei nene, n-am vazut asa ceva :getlost: Adevarul e ca m-ar face pe creier masiv daca faceti vreo caterinca d-asta, cu troncanit :pirate:

 

 

Pai eu sunt interesat direct de masina. Vreau sa ii scada pretul ca o sa aud zanganitul ala la vizionare. :Devil: trebuie sa dau mini-ul si sa iau ceva mai mare pentru ca a crescut catelul

Edited by mmneg
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

:goodjob: Bestial Robert, abia astept sa iau si masina, apreciez in mod deosebit comunicarea, m-a sunat sefu' sa ma updateze cu tot ce se petrecea la masina, de mega-apreciat treaba asta si mi-a placut cel mai mult ca nu s-a lasat pana nu a rezolvat tot ce si-a propus, oricat de tricky a parut la inceput si aici ma refer la faza cu firele si modulul de lumini, tot timpul sunt aiurea de depistat chestiile electrice, noroc cu Robert ca mi-a salvat modulul de lumini, atfel ma scuturam de vreo 30 de milioane :thumbsup:

 

 

Pfff ce admisie am manca-o-ar tata pe ea de lucioasa si curata :girlinlove:

Link to comment
Share on other sites

este 1500 de lei FRM-ul...oricum este bine ca ai scapat fara sa il schimbi.

 

Robert fa si tu o lista cu ce trebuie schimbat la curatarea galeriei.garnituri chestii trestii..

 

pole masina ta are oricum un tacanit la volan care va fi greu de depistat :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

 

 

pole masina ta are oricum un tacanit la volan care va fi greu de depistat :frantics:

 

http://assets.diylol.com/hfs/cf1/261/51e/resized/i-see-what-you-did-there-pointer-meme-generator-i-see-what-you-did-there-3fa3bb.jpg?1305143240.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Un mare :thumbsup: pentru Robert si Bimmer Service, mi-am luat masina azi, bai nene, nu stiu ce i-a facut, dar merge mult mai bine toata ragalia, probabil a contat foarte mult curatarea admisiei in combinatie cu curatarea EGR-ului, in orice caz, foarte tare.

 

Am scapat de toate balariile de erori sacaietoare din cauza modului de lumini care a fost rescris si a depistat maestru ce intreruperi aveam pe la haion, remediat totul, deci me very happy :thumbup:

 

Am primit bonus si suporti de numere cu Bimmer Service :p

 

A si foarte important: NU TRONCANE NIMIC, desi a demontat Robert grupa mare pe la haion, absolut nici un greiere nu a aparut, ceea ce inseamna ca a lucrat asa cum ma asteptat de altfel, foarte atent ! Eu cel putin, ma declar client fidel, sunt la a doua interventie la service-ul lui si la fel voi face si de aici inainte. :) Pai la polul opus, nici nu mai aduc in discutie in ce hal am luat masinile de atatea ori de la Automobile Bavaria, cu probleme nu numai nerezolvate, insa si cu altele noi, sau chestii montate la loc aiurea-n tramvai.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.