Jump to content

sfat achizitie jante performance


Diesel tuning

Recommended Posts

salut

am dat comanda ieri pt un X6 + pachet performance si nu sunt hotarat asupra culorii jentilor

jantele o sa fie 214 .. modelul in Y...si nu stiu cum ar merge mai bine pe negru sau normale.

 

nu am gasit nici o poza cu un x6 cu jante Y 214 black...de fabrica....mai ales cu pachetul performance

 

ma poate ajuta cineva cu niste poze?

Link to comment
Share on other sites

salut

am dat comanda ieri pt un X6 + pachet performance si nu sunt hotarat asupra culorii jentilor

jantele o sa fie 214 .. modelul in Y...si nu stiu cum ar merge mai bine pe negru sau normale.

 

nu am gasit nici o poza cu un x6 cu jante Y 214 black...de fabrica....mai ales cu pachetul performance

 

ma poate ajuta cineva cu niste poze?

 

Salut , acum depinde si de culoarea masinii am cativa prieteni care au si x5 si x6 cu jantele 214 si da foarte bine si normale si albe si negre acum si dupa gustul tau ... eu as zice dak masina ar fii neagra ar merge cele normale si daca ar fii alba ar merge cele negre.. :D

Link to comment
Share on other sites

inseamna ca ai dat ieri cat pe un logan :))))) Daca masina e alba , ia ti negre , daca e alta culoare ia ti ferryc grey

 

masina e alba...iar interiorul e chateau

 

deci sa merg pe ele negre? costa 180 euro+tva in plus fata de cele argintii - vin vopsite negre din fabrica..

 

si ce mi-am pus optiunea noua...cu 5 locuri...sper sa arate ok

 

dar ceva poza cu x6 alb cu jantele Y 214 negre nu aveti? ca is tare curios

Link to comment
Share on other sites

ce motor? ti ai pus pachet performance din fabrica? parca s putea doar pe 50i sau 35i. ti ai pus si packetu performance de putere?

 

40d...nu l-am putut pune....l-am luat ca si accesoriu...e packetul optic nu cel de putere. plus evacuarile ovale si grilele negreu si eleron de pe hayon

Link to comment
Share on other sites

astazi mi-au confirmat sapt de productie...19...si un termen de livrare pe sapt 25-26.

 

X6 40d

culoare alba

piele nevada chateau

 

optionale:

2LE jante 20 Y 214

2VA adaptive drive

217 directie activa

330 pachet sport

386 bare longitudinale

431 oglinda retrovizoare cu functie antiorbire

456 scaune comfort

494 scaune fata inacalzite

4B6 finisaje interioare negrreu flywheel

4UK 5 locuri - optiune noua...sper sa fie ok

508 pdc fata

544 tempomat

563 pachet lumini

609 navigatie profesionala

676 sistem hifi 12 dif

6FL interfata auto USB

760 ornamente bmwindividual shadow line

761 geamuri cu protectie solara

+ alte chestii care sun tstandard

 

+pachet performance

grile radiator negre

eleron hayon

evacuari ovale cromate

 

inca mai pot shimba/adauga ceva...mai sunt ceva optionale care merita banii?

Link to comment
Share on other sites

-camera video pt mersul cu spatele

-iesire usb

-ar fi f ok si sacunele ventilate+ clima pe 4 zone (regret ca nu am luat)

 

Felicitari pt achizitie,asteptare usoara !

 

scaunele venilate puteam doar in cobinatie cu piele neagr sau crem.

iesire usb mi-am pus

iar camera pt marsalier ... nu mi s-a parut necesar pt ca am testat-o si nu e ceva care te ajuta....si costa 800 euro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ia ti bancheta spate incalzita, nu costa mult si face toti banii iarna pt cei care stau in spate, mai ales daca ai copii :thumbsup: nu cred ca mai merita acum directia activa deoarece au remediat directia veche(nu mai merge asa greu).inainte majoritatea care luau directie activa o luau pt ca volanul mergea f usor.mi as pune obligaoriu trapain rest e ok masina,eu as merge pe jante argintii.am un prieten care are exact aceeasi masina si e ff ok.
Link to comment
Share on other sites

de curiozitate de unde ai luat o si ce discount ai avut??? eu am luat de curand de la motor ag un x5 si am avut reducere de 12%.asta dupa ce bavaria mi a oferit 5% in conditiile in care era a treia masina de la ei.

 

sal..de la arad am luat-o. discountul a fost mai mare de 12%. grup west premium se numeste dealerul. este si in oradea. nu era in plan sa o iau acuma, dar le-am zis ca dc imi fac un discount serios il iau acuma.

Link to comment
Share on other sites

de curiozitate de unde ai luat o si ce discount ai avut??? eu am luat de curand de la motor ag un x5 si am avut reducere de 12%.asta dupa ce bavaria mi a oferit 5% in conditiile in care era a treia masina de la ei.

 

La bavaria dau 9400 si ceva de euro reducere la x5 nou configurat sau 10600e din stoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.