Jump to content
  • Member Statistics

    77232
    Total Members
    1986
    Most Online
    alex0
    Newest Member
    alex0
    Joined

Articole

Articole

Articole

Concurs BMWClub cu premii - 2018


Romulus

Am decis ca tema concursului BMWClub sa fie "Parfum de epoca". Voi adauga regulile in curand.

 

Premiul I - voucher 120 euro in magazinele lifestyle din reteaua de dealeri BMW

Premiul II - voucher 50 euro in magazinele lifestyle din reteaua de dealeri BMW

Premiul III - voucher 30 euro in magazinele lifestyle din reteaua de dealeri BMW

 

Intrarile in concurs se vor trimite incepand cu 20 iulie 2018 pe adresa de email "admin at bmwclub punct ro" pana cel tarziu 20 august 2018.

 

Fiecare intrare in concurs trebuie sa cuprinda cel putin 1 fotografie cu tema "Parfum de epoca" in care sa apara un BMW (de preferinta cel propriu) precum si o cladire de epoca (castel, conac, cladire istorica, etc) ambele trebuind sa fie vizibile si usor de identificat. Nu conteaza modelul sau anul de fabricatie atata timp cat este identificabil ca fiind marca BMW.

 

Nu postati intrarile in concurs singuri, toate le voi posta eu in urma primirii lor prin email in perioada de mai sus. Regulamentul de concurs va fi postat saptamana aceaasta.

 

Intrarile anonime vor fi votate de catre membrii bmwclub aici pe forum.

 

http://www.agorapress.ro/wp-content/uploads/2018/02/conac-1000.jpg

 

Orice obiectii, nelamuriri sau intrebari le discutam aici.

 

Mentionez ca inca nu am discutat cu nimeni pentru cumpararea de vouchere, dar imediat ce o fac, postez detalii. Premile sunt sponsorizate de doar de buzunarul propriu, nu au nici un feld e legatura cu nimeni altcineva.


User Feedback

Recommended Comments



Din experiențĂŁ personalĂŁ cu organizarea de concursuri, votul membrilor sau userilor sau ĂŽn general situații din astea cu voturi de pe la prieteni, face totul foarte ușor de falsificat/mânĂŁrit/mĂŁsluit. Ideal ar fi un juriu, care poate fi alcĂŁtuit tot dintre membrii forumului, dar sĂŁ fie imparțial.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sa trimitem la care mail ??

 

Vezi postul #1 de mai sus.

 

Din experiențĂŁ personalĂŁ cu organizarea de concursuri, votul membrilor sau userilor sau ĂŽn general situații din astea cu voturi de pe la prieteni, face totul foarte ușor de falsificat/mânĂŁrit/mĂŁsluit. Ideal ar fi un juriu, care poate fi alcĂŁtuit tot dintre membrii forumului, dar sĂŁ fie imparțial.

 

S-a discutat deja. Votul se face fara a stii a carui user apartin fotografiile. Eu postez intrarile in concurs, nu fiecare direct.

Link to comment
Share on other sites

Fotografia sa nu fie editata ... cunosc eu baieti de pe forum care fac minuni dintr-o poza banala.

Editarea,din punct de vedere al culorilor,luminozitatii,saturatiei sunt ok presupun.Tu te referi la "trucare" care-i cu totul alta mancare de peste.

In cele mai multe cazuri eu trag RAW care este un fisier necompresat si pot modifica culori,etc.ce am mentionat mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Auauau , eu am un amarat de telefon cu o camera de 12mp si voi vorbiti de formate de pe camere semiprofesionale ... Cred ca trebuie sa angajez o echipa care fac poze la nunti, eu sunt cam 0 cu pozele si cu ajustatul ....

 

Pana la urma merge si cu clipuri ?

Link to comment
Share on other sites

Auauau , eu am un amarat de telefon cu o camera de 12mp si voi vorbiti de formate de pe camere semiprofesionale ... Cred ca trebuie sa angajez o echipa care fac poze la nunti, eu sunt cam 0 cu pozele si cu ajustatul ....

 

Pana la urma merge si cu clipuri ?

 

Nu trebuie RAW, nu am spus asta nicaieri. Chillax. Daca vrei sa trimiti un clip scurt, am sa il iau in considerare.

Link to comment
Share on other sites




Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.