Jump to content

[Vand] bmw E90 320d 163CP


cypres

Recommended Posts

pret 10999 eur, fabricatie 2005/8, inmatriculata in romania de 1 an, taxa achitata, km 230 mii reali cu acte doveditoare, cutie manuala, 163 cp, faruri xenon adaptive, angel eyes, jante 8j cu 10j AC Schnitzer 17 gume iarna Michelin Pilot Alpin noi, ,senzori lumina-ploaie-parcare spate, pilot automat,3 chei,radio CD profesional ( 2 woofere sub scaunele fata) cu comenzi pe volan,tapiterie mixta piele-stofa,interior modificat Oracal, cotiera frigorifica, unic proprietar, masina intretinuta, km reali, accept test

post-54205-0-00171300-1330546118_thumb.jpg

Edited by cypres
Link to comment
Share on other sites

pret 10999 eur, fabricatie 2005/8, inmatriculata in romania de 1 an, taxa achitata, km 230 mii reali cu acte doveditoare, cutie manuala, 163 cp, faruri xenon adaptive, angel eyes, jante 8j cu 10j AC Schnitzer 17 gume iarna Michelin Pilot Alpin noi, ,senzori lumina-ploaie-parcare spate, pilot automat,3 chei,radio CD profesional ( 2 woofere sub scaunele fata) cu comenzi pe volan,tapiterie mixta piele-stofa,interior modificat Oracal, cotiera frigorifica, unic proprietar, masina intretinuta, km reali, accept test

 

nu vinzi jantele

Link to comment
Share on other sites

pret 10999 eur, fabricatie 2005/8, inmatriculata in romania de 1 an, taxa achitata, km 230 mii reali cu acte doveditoare, cutie manuala, 163 cp, faruri xenon adaptive, angel eyes, jante 8j cu 10j AC Schnitzer 17 gume iarna Michelin Pilot Alpin noi, ,senzori lumina-ploaie-parcare spate, pilot automat,3 chei,radio CD profesional ( 2 woofere sub scaunele fata) cu comenzi pe volan,tapiterie mixta piele-stofa,interior modificat Oracal, cotiera frigorifica, unic proprietar, masina intretinuta, km reali, accept test

baiat serios, masina ok, recomand

Link to comment
Share on other sites

OFF: 10J-uri pe spate puse pe un 320D, lols...a am uitat..scump domnle scump :p, prea multi kilometrii, am vazut la 130k condusa de o preoteasa.. la juma' de pret.

 

ON: "tapiterie mixta piele-stofa,interior modificat Oracal" - pune niste poze cu interiorul pls.

Si buna intrebare... nu vinzi jantele :) ? -aproximatie pentru pretul corect... pur teoretic.

Link to comment
Share on other sites

fiecare cu gandirea lui, pretul nu este unul fix ci se negociaza daca este cineva interesat vine o vede si vorbim ulterior...

 

 

Off topic: eu il astept pe ala cu telefoanele care sa zica: scump frate, scump, dincolo era mai ieftin, n-o vinzi la banii astia, iti dau 5000 acu' pe ea. :)

On topic: bafta la vanzare!

 

 

 

 

nu vreau sa ma "intind" la a cere prea mult sau prea putin pe jante, pt cei care sunt interesati ofertele sunt deschise daca eu consider ca o oferta merita banii o sa le dau cu siguranta daca nu din cate imi amintesc eu nu mi-au cerut vreodata de mancare...

ornamentele de interior le-am imbracat in folie oracal ce imita vopseaua metalizata, toata lumea spune ca le-am vopsit dar nu... originalul este intact dedesubt... sper sa-mi iasa cu attach file pentru ca sunt nou pe aici...http://www.4tuning.ro/images/BMW-320-Diesel-E90-163CP/58e13e9d37e8e3bf0/BMW-320-Diesel-E90-163CP.jpg

 

OFF: 10J-uri pe spate puse pe un 320D, lols...a am uitat..scump domnle scump :p, prea multi kilometrii, am vazut la 130k condusa de o preoteasa.. la juma' de pret.

 

ON: "tapiterie mixta piele-stofa,interior modificat Oracal" - pune niste poze cu interiorul pls.

Si buna intrebare... nu vinzi jantele :) ? -aproximatie pentru pretul corect... pur teoretic.

Link to comment
Share on other sites

Nu te cunosc si nu vreau sa te jignesc dar ce ai facut tu acolo se numeste COCALAREALA maxima !

 

Colegul de mai sus chiar ti`a dat un sfat bun , sa le dai jos ca poate apare un om interesat, iar daca ai fi mai receptiv, ai analiza putin si ti`a da seama ca nu mai conteaza ce iti place tie , ptr. ca o vinzi , conteaza ce place potentialilor clienti.

 

Bafta la vanzare !

 

No offence !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

inteligentule chiar conteaza ce-mi place mie daca maine vreau negru piano e negru piano luna urmatoare poate vreau grafit metal poate fi orice culoare atat timp cat nu vopsesc si las originalul intact dedesubt,, potentialii clienti daca le place bine daca nu in 15 minute masina e stoc cu ornamentele imitatie mahon... observ pe zi ce trece ca toti frustratii scriu pe aici si toti bagatorii de seama expun pareri personale..... cum ar fi daca... poate e de la... am eu... sau restul... no offence for you too....

 

 

Nu te cunosc si nu vreau sa te jignesc dar ce ai facut tu acolo se numeste COCALAREALA maxima !

 

Colegul de mai sus chiar ti`a dat un sfat bun , sa le dai jos ca poate apare un om interesat, iar daca ai fi mai receptiv, ai analiza putin si ti`a da seama ca nu mai conteaza ce iti place tie , ptr. ca o vinzi , conteaza ce place potentialilor clienti.

 

Bafta la vanzare !

 

No offence !

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mestere, daca vrei anunt in care sa nu te sacaie nimeni cu parerile despre masina, mergi frumusel pe autovit.ro . Dai 2 euro - sau cat mai e acum pretul - si esti boier!

Asta pentru ca aici se permit comentariile la obiect.

Ce nu se permite insa este mistocareala si jignirile. Asa ca fii un pic mai atent.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu unde ai sesizat "mistocareala" sau jigniri din partea mea.... mai reciteste topicul cum unii pot avea comentarii insipide la adresa mea asa pot avea si eu dreptul sa ma apar.... nu am folosit cuvinte gen tiganie sau cocalareala cu majuscule ( parca prin regulile de utilizare scria ceva referitor la majuscule) , cuvinte care au fost folosite in topic in remarcile altora si nu ti-am sesizat girofarul atragandu-le atentia... so think again

 

Mestere, daca vrei anunt in care sa nu te sacaie nimeni cu parerile despre masina, mergi frumusel pe autovit.ro . Dai 2 euro - sau cat mai e acum pretul - si esti boier!

Asta pentru ca aici se permit comentariile la obiect.

Ce nu se permite insa este mistocareala si jignirile. Asa ca fii un pic mai atent.

Link to comment
Share on other sites

Sugestia colegilor este una buna, insa e masina ta si faci ce vrei cu ea. De obicei, cu orice modificare non-OEM scad sansele de a vinde usor masina, in special in cazul celor estetice, fiindca nu toti au aceleasi gusturi ca tine.

Nu te mai aprinde asa :)

Bafta la vanzare.

Edited by LYM
Link to comment
Share on other sites

salut si chiar accept sfaturi nu ma aprind nu inteleg insa de ce atata zarva, in 10 -15 min toata folia este jos deci practic nu este o modificare ireversibila pur si simplu nu-mi placea acea imitatie de mahon si am incercat sa schimb ceva... parerile e normal sa fie impartite, apreciez !!!

 

 

Sugestia colegilor este una buna, insa e masina ta si faci ce vrei cu ea. De obicei, cu orice modificare non-OEM scad sansele de a vinde usor masina, in special in cazul celor estetice, fiindca nu toti au aceleasi gusturi ca tine.

Nu te mai aprinde asa :)

Bafta la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

cu siguranta nu este in topLMAO.gif, merci de sfat masina o sa ramana asa pana o sa ma hotarasc pentru alta culoare.... e clar ca este un kitsch, intamplator insa am vazut pe undeva un seria 5 e60 preparat de hamann cu toate ornamentele portocalii... clar gusturile nu se discuta. merci!

 

Ai primit un sfat bun, renunta la folia aia mov, lasa trimurile OEM. Poate ca folia e ok pt tine, dar din moment ce esti hotarat sa o vinzi trebuie sa tii cont de ce se cauta..iar folia mov pe trimuri nu cred ca este in top :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Bafta la vanzare! :thumbsup: Daca Hamann considera ca un interior portocaliu este ideal pentru un E60 asta nu inseamna ca portocaliul devine ideal de frumusete pt orice interior de E60. Nu am spus-o ca pe o jignire, doar ca eu as fi mai interesat de o masina cu trimurile originale.

P.s. Nu inteleg de ce tocmai postul meu a fost sters, dar..noi sa fim sanatosi!

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.