Jump to content

Vand E46 320D


RazvanTRS

Recommended Posts

Vand BMW 320D E46 Sedan

Fabricatie:2000

Rulaj:202,600 km

Putere:136 CP (100 kW)

Cilindree:1951 cm³

Norma Euro:euro3

Combustibil:diesel

Culoare:gri-metalizat

Tara de origine:Germania

Tara inmatricularii:Romania(Nu se mai plateste taxa. A fost platita)

 

ABS, ASC, Airbags, Geamuri electrice fata,Oglinzi electrice si heliomate,Trapa electrica,Proiectoare ceata, Perdeluta luneta electrica,Manere in culoarea caroseriei,Climatronic,volan piele, cotiera fata piele, MP3Player Alpine,Senzori parcare,Jante aliaj 16”cu anvelope vara, 2seturi covorase interior textile/cauciuc, carkit(pentru Nokia 5110/6110i). Stopuri+semnalizari fata semnal alb. Cheie tip diamant.

Baterie BOSCH noua in garantie, Bujii NGK noi.

ITP: 10/2013.

 

Masina arata si functioneaza foarte bine. Defect: zgarietura capota.

 

BONUS: Set anvelope iarna+jante otel 16" +capace originale BMW + 20 prezoane noi. Pret negociabil !

 

Pret:

5,300 EUR NEGOCIABIL

 

fotografii:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Schimb cu a mea plus o mica diferenta de la tine te intereseaza?

Link anunt http://www.bmwclub.ro/forums/topic/117507-vandschimb-diferenta-bmw-525i-052005-inmatr-dupa-012007/

 

Merci

 

Bogdan

 

Frumoasa masina Bogdan insa seria 5 ul( si pe benzina) nu se incadreaza in ceea ce as dori sa imi achizitionez dupa ce o vand pe a mea. Multumesc de oferta. Bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.