Jump to content

Vand E36 318is 140cp coupe


robi

Recommended Posts

Salut,

Nici nu stiu cum sa descriu asta, dar sunt in situatia in care trebuie sa-mi vand masina.

Asadar, despre ce e vorba:318is, 140cp, clima dubla, OBC mare, plafon negru, scaune semipiele sport fara fisuri sau rupturi, pachet M exterior(bare, praguri, eleron LTW, bandouri, oglinzi)diferential blocant, suspensie blistein noua, si un rind de arcuri sport FK Automotive noi cu coborire 35/40, , aspect si functionare ireprosabile. Pretul pentru masina cu rotile de M si cele de iarna este 4490 Euro. Pretul cu cele de tabla(iarna) este de 3999Euro.

Am sa va rog fara nici un fel de alte oferte.

post-9344-0-74300100-1333473325_thumb.jpg

post-9344-0-92950600-1333473569_thumb.jpg

Edited by robi
Link to comment
Share on other sites

Asa este! Sunt din Iasi, iar masina a fost inmatriculata in RO in ianuarie 2011

 

Frumoasa masina! Asa ar fi frumos sa arate toate E36 nu cazaturile ce apar la stiri.

 

Bafta la vanzare, e un model nemuritor, vezi fii si tu exigent cu clientii sa isi gaseasca un proprietar care sa aiba grija de ea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.