Jump to content

rectificare bascule E46


dorub98nic

Recommended Posts

Salut , pentru un set de bascule rectificate cu ale mele la schimb cam cat ca si pret? si bucsile care vin pe ele tot meyle cat sunt la tine?

Multumesc!

 

 

 

 

bucsile 275 setul meyle hd,iar basculele 600 lei setul cu cele vechi la schimb

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nu stiu ce sa zic, daca as opta pentru asa ceva cred ca mi-ar sta un pitic pe creier de fiecare data cand conduc...

nu ai de ce...eu le am de 3 ani si un pic si acum a inceput sa troncane unu din ei pe partea dreapta...sunt foarte bine facute si Doru este un baiat de milioane...foarte meserias;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut!

 

Am schimbat la tine acum 3-4 ani pivotii. Cred ca incep sa dea semne de oboseala, care este pretul pt inlocuirea tuturor pivotilor + manopera? Iar daca vin eu cu pivotii Meyle?

Edited by Yuka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut!

 

Am schimbat la tine acum 3-4 ani pivotii. Cred ca incep sa dea semne de oboseala, care este pretul pt inlocuirea tuturor pivotilor + manopera? Iar daca vin eu cu pivotii Meyle?

 

 

 

Stefan M....iti platesti curierul si iti trimet eu facute cu obligatia sa le retrimeti pe cele vechi...

 

 

Yuka...250 lei cu totul la gata....

 

 

 

 

Pe stoc bascule e46 cu pivoti meyle hd....

Edited by dorub98nic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stefan M....iti platesti curierul si iti trimet eu facute cu obligatia sa le retrimeti pe cele vechi...

 

 

Yuka...250 lei cu totul la gata....

 

 

 

 

Pe stoc bascule e46 cu pivoti meyle hd....

 

Scuze de ĂŽntârziere dar chiar ĂŁsta aveam de gând sa vb cu tine. Intre timp o rezolvat fratele meu și am ajuns la cineva care mi.a explicat și mi.a rĂŁspuns la toate ĂŽntrebĂŁrile. Din punctul meu de vedere ceea ce face.ți nu.i riscant deloc, posibil dacĂŁ ești un mare ghinionist sa slĂŁbești brațul dar șansele sunt asemĂŁnĂŁtoare și la cele hd. Asaca eu personal recomand cu incredere

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut,

 

Sunt si eu interesat de o inlocuire a pivotilor. Nu stiu de care brate am pe masina si daca sunt sau nu originale. Cat costa o lucrare si cand ai timpul necesar?

 

Mersi.

 

 

 

650 lei cu totul...pt detalii 0765378223

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

La un bmw e46 320d limuzina 2001 136cai tr. sa schimb bratele complet(cei 4 pivoti si cele 2 bucsi).Sa iau brate meyle noi?(parca apoi se pot schimba la meyle doar pivotii..dar oare de cate ori??)Sa-l rog pe Doru sa-mi dea bascule si bucsi facute de el? Niste prieteni ziceau ca la bratele reconditionate masina e mai rigida si directia e mai teapana, nu mai revine volanul inapoi si se duce caseta de directie..deci? As lua lemforder nou, dar merg zi de zi 8km. pe un drum de tara "bombardat!

Cat m-ar costa Doru bratele complet(pivoti si bucse) facute de tine si trimise langa Cluj? Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.