Jump to content

Vand 318i e46


mihai20

Recommended Posts

masina e din 2000, 318i, benzina , 118 cai

inmatriculata in 2010 in RO, al doilea proprietar

Oglinzi electrice, Aer Conditionat, Airbag, Jante aliaj, ESP, Inchidere centralizata, ABS, Proiectoare ceata, Alarma, Computer bord, Faruri xenon, Geamuri electrice

colant negru mat toata masina.....culoare originala tot negru

jante 18" cu cauciucuri de vara, buza mica fata, buza mare pe spate

clima, xenon, 6 airbaguri

merge foarte bine ,se poate proba/testa.

225.000 km reali

pret 4000 euro

0762.68.69.96

post-6801-0-39232000-1338935810_thumb.jpg

post-6801-0-97910500-1338935817_thumb.jpg

post-6801-0-59066100-1338935825_thumb.jpg

post-6801-0-06558000-1338935834_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

in nici un caz.

s-a platit taxa de inmatriculare la vremea aceea ... eventual la cele inmatriculate inainte de 2007, dar probabil nici pentru acelea nu se va mai baga acea lege

 

mentionez ca masina are cateva locuri unde colantul s-a dezlipit putin( margine de usa, bandou)

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

valabil

masina nu are probleme ....colantul dezlipit in 2-3 locuri gen cativa mm, placute de frana care se dau la pachet cu masina si o flansa de la cardan care la fel se livreaza odata cu masina, urmand a fi schimbate de cine o cumpara, vede cu ochii lui ca sunt noi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frumoasa masina. Bafta la vanzare! As fi interesat, insa pentru mine pretul e cam mare, nu pot oferi decat putin peste 2500e.

vezi ca e inca la vanzare asta gri, daca te grabesti, sigur va intelegeti, se incadreaza perfect la banii tai :thumbsup:

 

http://landofchoice.ro/wp-content/uploads/2010/02/o_dacie_deghizata_in_bmw_12.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

masina e din 2000, 318i, benzina , 118 cai

inmatriculata in 2010 in RO, al doilea proprietar

Oglinzi electrice, Aer Conditionat, Airbag, Jante aliaj, ESP, Inchidere centralizata, ABS, Proiectoare ceata, Alarma, Computer bord, Faruri xenon, Geamuri electrice

colant negru mat toata masina.....culoare originala tot negru

jante 18" cu cauciucuri de vara, buza mica fata, buza mare pe spate

clima, xenon, 6 airbaguri

merge foarte bine ,se poate proba/testa.

225.000 km reali

pret 4000 euro

0762.68.69.96

 

frumoasa masina

 

 

este cumva parcata in Pantelimon la BCR?

Edited by bmw-utu
Link to comment
Share on other sites

vezi ca e inca la vanzare asta gri, daca te grabesti, sigur va intelegeti, se incadreaza perfect la banii tai :thumbsup:

 

http://landofchoice.ro/wp-content/uploads/2010/02/o_dacie_deghizata_in_bmw_12.jpg

 

N-am inteles atitudinea ta! Omu' vinde ceva, eu vreau sa cumpar. In momentul in care exista oferta si nu exista cerere ce stii tu ca se intampla ? Te rog nu te mai baga in seama!

Link to comment
Share on other sites

N-am inteles atitudinea ta! Omu' vinde ceva, eu vreau sa cumpar. In momentul in care exista oferta si nu exista cerere ce stii tu ca se intampla ? Te rog nu te mai baga in seama!

Ma bag in seama cui vrea veioza mea, asta una la mana. Doi la mana, as vrea sa ma inscriu la niste cursuri de macro-economie. Stii pe cineva, undeva...? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ma bag in seama cui vrea veioza mea, asta una la mana. Doi la mana, as vrea sa ma inscriu la niste cursuri de macro-economie. Stii pe cineva, undeva...? :rolleyes:

 

Poti sa te inscrii la cate cursuri vrei, poti sa faci cate facultati vrei, mai intelept de atat nu poti fi! Sa stii ca pot sa traiesc si daca nu ma contrazic cu tine. Esti doar prost crescut si autoeducatia la tine nu a functionat. Ramai pe farcebook-ul tau, ca poate acolo esti mai bagat in seama! Am incheiat subiectul cu si despre tine.

 

Scuze de offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa te inscrii la cate cursuri vrei, poti sa faci cate facultati vrei, mai intelept de atat nu poti fi! Sa stii ca pot sa traiesc si daca nu ma contrazic cu tine. Esti doar prost crescut si autoeducatia la tine nu a functionat. Ramai pe farcebook-ul tau, ca poate acolo esti mai bagat in seama! Am incheiat subiectul cu si despre tine.

Scuze de offtopic.

medicamente! :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

@ verssatu .... aia gri cred ca a fost a lui, abia a dat-o si vrea una cu sigla din fabrica :sorcerer::)

Frumoasa masina. Bafta la vanzare! As fi interesat, insa pentru mine pretul e cam mare, nu pot oferi decat putin peste 2500e.

multumesc de apreciere. cand mai faci rost si de restul de bani, poti sa vii sa o vezi. pana atunci, poti salva pozele in calculator si sa le privesti de cate ori vrei.

p.s. meritai de fapt sa te chem sa o iei, sa te pun nitel pe drumuri, dar nu imi sta in caracter. aia cu cererea si oferta merge la unii care mor de foame si le poti arunca asa niste bani in ochi, aici nu e cazul . bafta iti urez, si ai grija ce ofertezi sa nu gasesti pe vreunul cu mai mult timp liber decat mine

 

frumoasa masina

este cumva parcata in Pantelimon la BCR?

da, acolo sta proprietarul, si dupa cum probabil ai vazut, o misca foarte rar

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

@ verssatu .... aia gri cred ca a fost a lui, abia a dat-o si vrea una cu sigla din fabrica :sorcerer::)

 

multumesc de apreciere. cand mai faci rost si de restul de bani, poti sa vii sa o vezi. pana atunci, poti salva pozele in calculator si sa le privesti de cate ori vrei.

p.s. meritai de fapt sa te chem sa o iei, sa te pun nitel pe drumuri, dar nu imi sta in caracter. aia cu cererea si oferta merge la unii care mor de foame si le poti arunca asa niste bani in ochi, aici nu e cazul . bafta iti urez, si ai grija ce ofertezi sa nu gasesti pe vreunul cu mai mult timp liber decat mine

 

 

da, acolo sta proprietarul, si dupa cum probabil ai vazut, o misca foarte rar

 

De ce merita asta???omul a facut o oferta...atat are poate!plus ca din cate vezi este cam singura(oferta).

Link to comment
Share on other sites

da ce e licitatzie cumva? si ce oferta e aia cu cu aprox 40% mai mica decat pretzul cerut? care nu e exagerat...

 

Vad ca se bate lumea pe preturile cerute de voi, care pana la urma nu sunt deloc exagerate...

Hai mai baieti sa terminam cu vrajeala asta! E46 gasesti mult mai ieftin oriunde numai pe forumul bmw nu(tind sa cred ca incercati sa va pacaliti intre voi). Si daca il aduci din germania si il inmatriculezi aici platind taxa aia imputita iesi mai ieftin. Astea sunt preturile, bune sau rele. Accepti bine, nu PA! Ce atata vrajeala, ca am oferit prea putin, las-o dracu ca nu i-a dat nimeni nici-un ban pe ea pana acum. Nu va mai scremeti atat!

PS: ultima oferta 11000e, ma duc sa imi vand un rinichi.

Edited by andishors
Link to comment
Share on other sites

ok, atatia bani ai si vrei e46, nu ti-a dat nimeni in cap. poti cauta in continuare, am refuzat politicos oferta ta, nu trebuie sa te simti atacat de comentarii. au fost probabil si niste intepaturi datorita pretului ridicol oferit de tine....banii aia unii ii cer pe opeluri de prin 96 sau renault megane.

sincer iti spun ca cine iti da e46 la banii aia :

1. e ori mort de foame....drept urmare vei lua o masina terminata, ca na, e clar ca n-a avut bani nici macar de un filtru pentru ea

2. masina e terminata,a suferit cel putin o dauna majora si vrea sa scape de ea.

iti urez succes in cautari si sa revii pe forumul bmw cu achizitia, sa o prezinti la rubrica "masina mea" cu epava pe care o vei achizitiona

 

p.s. oferte sa stii ca au mai fost la masina,e numarul de telefon afisat, si unii au credti pe cartela, iar aia bogati rau au si abonamente...dar nici una atat de nesimtita ca a ta. lumea in general isi permite sa dea un telefon cand vrea sa cumpere masina, si intreaba de starea masinii, de acte, de alte chestii inainte sa faca oferte....unii sunt chiar atat de nebuni incat chiar vor sa mearga cu masina inainte de a face o oferta....dar na, asa suntem noi astia mai prosti, care cautam masini in functie de ce dorim de la ele.....smecherii isi iau masini in functie de cum gasesc sau nu vreun idiot sa le dea masina pe degeaba

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.