Jump to content

2 BMW-uri ... curba... viteza... accident ... 2 morti


X X L

Recommended Posts

A muscat pamantul (nisipos) in acceleratie ..si..l-a furat curu fancand oversteering..e posibil sa fi pus si frana in curba dupa care sa fi accelerat..oricum , cel nebun cica ar fi avut permisul suspendat..deci..politia si-a facut treaba

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=svHXfHqM6EY

 

 

 

 

 

apropo, ca zice si in clip..daca va luati doar doua cauciucuri noi , la bmw, sa le puneti pe spate , ca sa evitati sa pierdeti aderenta pe spate producand astfel oversteering si evitand ceva similar intr-un caz mai extrem

 

CAUCIUCURILE SH SUNT PERICULOASE LA BMW !

 

 

Edited by gelu_bmw
Link to comment
Share on other sites

Ce mi se pare mie ciudat e ca asta e un forum de "pasionati" si toti au vazut a 2a masina tot E46 :)

Poate sunt "pasionati" doar de e46. :rolleyes:

 

Asta te roade pe tine cel mai tare ? motorul ???????????

Probabil vroia sa vada daca si asta era vreun "reisar" cu 316i / 318d / 320d.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Asta te roade pe tine cel mai tare ? motorul ???????????

 

Ma gandeam ca din prea multa acceleratie a derapat in felul ala, altfel nu cred ca mai iesea din curba.

Link to comment
Share on other sites

SI eu cred ca a iesit el ca prostul in decor. Pt ca aproape a iesit complet din curba, fara sa rupa aderenta si fix pe ultimii metrii nu a tras destul de volan, a iesit cu roata din spate pe pamant, skill-uri 0 barat si i-a fost fatal.

 

LE: Nu ca as fi eu ceva super pilot si eu m-as fi redresat, dar daca stiu ca nu ma tine nu ma apuc de "liniute"

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Uitati aici un video ,,necenzurat'' de sigle sau stiu eu ce. Aici se vede in totalitate cum a fost abordata curba.

 

 

Marius

da' astia mergeau toti 3 cam tare pt localitate (cele 2 bmw-uri implicate si audi ce le urma) comparativ cu masinile care mai apar in clip , pe semne ca vroiau sa-si arate care scoate "fum" mai mult. depasirea aia e inconstienta rau, pacat ca a luat si alte vieti dupa el (soferul)

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca mor si oamneni nevinovati, nu ar fi fost p problema daca murea doar el, selectie naturala cum zicea colegul, da muri inca un om si saraca vaca!

Eu zic ca a calcat-o prea tare cand a dat de margine, el nici nu simtise ca era pe margine si atunci s-a intors!

Link to comment
Share on other sites

O, Doamne, ti se face pielea gaina... Permis suspendat pentru condus sub influenta alcoolului si (alta) depasire neregulamentara... Jesus, chiar si-a cautat-o?! :ermm:

Edited by Letty
Link to comment
Share on other sites

Huh ? La Milano, Andreea Berecleanu se transforma in Mircea Badea ?

 

 

Vorbesc serios, deci imi apare pe un fundal rosu "fastdownload", iar cand dau clik imi apare un filmulet de 45 min cu mircea badea la emisiunea aia a lui :wacko:

Edited by ogar nestapanit
Link to comment
Share on other sites

pai omu a zis ca daca are BMW poate depasii 2 masini in curba ca doar el e batman! :roadrage:

pacat de femeia nevinovata si bietul animal, ca celalalt animal din BMW a meritat-o!

 

asta inseamna neadaptarea vitezei la conditile de drum si trafic, mai ales in curba!!!

 

 

iar pentru genu asta de animale la volan sfatul meu este:

fratiilor daca tot va mananca talpa si va-ti saturat de viata dativa prin locuri cat mai retrase de public...ca sa nu mai luati si pe altii cu voi

Edited by motorsport
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.