Jump to content

Vand cablu AUX BMW E46


Recommended Posts

Salut,as dori si eu un cablu cel cu 40 lei. Cd player-ul e din 04.03 cu functia MODE deci banuiesc ca merge.

Inca ceva...kit BLUETOOTH cat de greu se instaleaza? daca este plug and play poate-l iau.

Link to comment
Share on other sites

Salut,as dori si eu un cablu cel cu 40 lei. Cd player-ul e din 04.03 cu functia MODE deci banuiesc ca merge.

Inca ceva...kit BLUETOOTH cat de greu se instaleaza? daca este plug and play poate-l iau.

CD playerul, daca este Business CD este 100% compatibil AUX. Cablul simplu este plug and play, kitul Bluetooth foarte usor de montat, mai ales ca furnizez si instructiunile de montaj. Lasa-mi PM cu tipul de cablu ales dar si datele de livrare.

 

Salut...asi dori un cablu aux.

Masina : Bmw e39 cu navigatie 16:9,magazie cd,DSP,modul de sunet BM24...se poate?

Salut. Cablul ductioneaza DOAR pe modul radio BM54 fabricat dupa 09/2002. Tinand cont ca ai si magazie de CD-uri activa ai cel putin doua varinate:

- schimbi modulul radio BM24 cu un BM54 fabricatie minim 09/2002 apoi poti folosi cablul AUX dedicat.

- folosesti cablul AUX dependent de magazia CD (60RON). Inconvenientul este ca legarea acestui cablu se va face in portbagaj si trebuie tras pana in fata (probabil undeva in zona cotierei)

Link to comment
Share on other sites

Dupa mici probleme cu casetofonul(am impins prea tare cand l-am bagat inapoi si a intrerupt niste fire) acum sunt multumit 100% Kit-ul Bluetooth merge perfect la fel si cablul AUX. Multumesc Trask jos palaria :D merge perfect!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salut,

Ma intereseaza si pe mine un cablu aux sau usb( de preferat)

Eu am casetofonul business cu butonul m si mode si magazie cd in portbagaj

Masina e 06/2001

Daca nu se poate eu pot renunta si la magazie si am si telefon sub cotiera pe care ca si magazia nu le folosesc

Asa ca poti face cum crezi ca e mai simplu

Merci si astept un pm de la tine

Salut

Edited by vaduvard
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Buna,am un BMW E46 din 2003 care are cd original cu comenzi volan si vreau un cablu aux in,mai aveti?

Salut. Este disponibil! Il pot expedia prin Posta Romana sau FanCourier. Trimite-mi un mesaj privat cu datele de livrare si modelul de cablu ales: jack tata sau jack mama(mufa de panou).

Merci

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Salut. Se poate un cablu aux sâmbãtã sau duminicã? La ce pret mai este? Multumesc

Salut. Din pacate nu voi fi in Bucuresti de maine seara pana miercuri 24 Septembrie. Ne putem intalni fie maine in timpul zilei, fie saptamana viitoare. Pretul este 40RON/buc.

Multumesc, Catalin

Link to comment
Share on other sites

Salut. Din pacate nu voi fi in Bucuresti de maine seara pana miercuri 24 Septembrie. Ne putem intalni fie maine in timpul zilei, fie saptamana viitoare. Pretul este 40RON/buc.

Multumesc, Catalin

Nici eu nu sunt in BucureĂâ˘ti. Vin sâmbĂŁtĂŁ. Ne auzim sĂŁptĂŁmâna viitoare, pe la sfârĂâ˘it. Salut

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.