Jump to content

Pe care o alegeti?


Romulus

Recommended Posts

aia veche pt nostalgie.... dar as reface'o complet ... scaune/bord... tot tot... daca as putea sa o fac ca noua si chiar un pic mai simpatica :blink: ....

 

asta nou ..... siguranta, tehnica, confort... si imi placeee..... imi place mult :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest poleposition

6 arul nou l-as alege fara sa clipesc... :) bine daca ar fi de ales intre 6-ar si 5-ar situatia ar fi cam alta... :blink:

 

Chiar, Kane nu vrei un e34 la schimb pe 6-le tau ! Dar mai dai diferenta :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

eu unul sunt un adept al tehnologiei, shi binentzeles ash alege modelul nou, mie mi se pare un adevarat ozn mashinutza asta, imi place la nebunie, pentru mine este cel mai adevatat bmw.

prima data cand am stat langa asha ceva, a fost acum doi ani daca nu ma inshel...prin 2004, am ramas blocat, pur shi simplu nu mai vroiam sa plec de langa el.

deci, fara sa ma gandesc, aleg seria noua. :blink:

Edited by maxx1nsane
Link to comment
Share on other sites

De ce? :blink:

114949[/snapback]

o masina care nu va imbatrani niciodata, o masina cu mai multa clasa decat cea noua, o raritate pe strazi pe care nu oricine nu este in stare sa o aiba si sa o intretina si sa o aprecieze.motive sunt multe, parerile la fel.fiecare alege ce crede de cuviinta.eu aleg pe cea veche in primul rand iar daca mai raman bani si pe cea noua.cei care au ales-o pe cea veche sa zica si ei motivul pt care au ales-o si ai sa vezi ca am dreptate.e o masina impunatoare din toate punctele de vedere

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
sincer as alege vechiul model, si sincer este fff rar pe strazile din Romania vechiul seria 6 + ca am vazut la emisiunea "5 gear" de pe Explorer ca la performante e uimitoare chiar daca e cam veche;). daca as avea bani le-as lua pe amandoua;). Vise, vise, vise......sa revenim la 5-arele si 3-arele noastre cele de toate zilele :blink: :) :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
abia acum ai vazut live un 6 cabrio ??

139696[/snapback]

:) NU dar acum am avut ocazia sa analizez live un 6 cabrio...de la 10:30 - la 16:30 cat am stat in service :blink:

Chiar am 2 cunostinte unul cu 630i si unul cu M6... dar nu sunt genul ala din reclama aia de la Renaul Clio Simbol care se urca in toate masinile... :)

Link to comment
Share on other sites

Un cunoscator si FAN BMW cu bani multi, ar alege-o pe cea veche. Acum normal ca daca ma pui sa aleg intre ele, il iau pe cel nou, si sa nu-mi zica mie nimeni ca arata mai bine cel vechi decat cel nou, ca e egoism si rautate. Dar pentru anul de fabricatie de la 6-aru vechi... e super smechera. Asa ca as alege-o pe... as alege seria 7 !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.