Jump to content

Masina de vis


Romulus

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e parcata la semaforul dintre Academie si Eroilor....vis-a-vis de o terasa

82823[/snapback]

 

cred ca o stiu! cand trec cu 336 spre politehnica este una exact la fel dar in ultima vreme o vad parcata in curte. cand trec pe acolo nu pot sa nu ma uit dupa ea! nu stiam ca este de vanzare! o sa trec sa verific. 4200 negociabil este interesant.

va tin la curent!

intre timp: are cineva idee daca se poate adapta un motor BMW de conceptie mai noua pe un 6xx csi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

cred ca a tastat 5 in loc de 6

 

in legatura cu seria 5 coupe, am vazut mai demult pe net poze cu un e34 coupe ( cica facut de niste americani ) , nu stiu daca nu cumva erau fake pozele, poate fac rost de ele si le postez aici :blink:

Link to comment
Share on other sites

cred ca a tastat 5 in loc de 6

 

in legatura cu seria 5 coupe, am vazut mai demult pe net poze cu un e34 coupe ( cica facut de niste americani ) , nu stiu daca nu cumva erau fake pozele, poate fac rost de ele si le postez aici  :blink:

115646[/snapback]

 

 

daca poti sa faci rost de poze sa le postezi ar fi chiar super....sincer sunt foarte curios, insa eu cred ca cineva le-a facut asa din placere pe calculator, pentru ca nici eu nu ma auzit de seria 5 coupe.

Link to comment
Share on other sites

uite !

sunt mai multe poze printre care si 2 coupe-uri, nu stiu insa daca sunt reale sau fake, pt cel verde bag mana in foc ca e fake, se vede prin luneta triunghiul de la usa dr spate, dar cel negru pare a fi real, oricum interesanta masina

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

dar pe cea cu nr B..BRD sau BNR o stiti?e una gri cu vopsea originala,nu se compara cu nici una,o vad in fiecare dimineata intre capatul lui 135 din pipera si aviatiei mergand,este intradevar o bijuterie,a fost intr-un timp de vanzare la 6000e parca,635CSI,e o bestie...
Link to comment
Share on other sites

daca poti sa faci rost de poze sa le postezi ar fi chiar super....sincer sunt foarte curios, insa eu cred ca cineva le-a facut asa din placere pe calculator,  pentru ca nici eu nu ma auzit de seria 5 coupe.

115847[/snapback]

Pai seria 5 coupe nu exista ca masina produsa in serie de BMW. Asa pot exista diferite modele facute la comanda (custom), dar probabil ca de fapt era o seria 6.

Link to comment
Share on other sites

uite !

sunt mai multe poze printre care si 2 coupe-uri, nu stiu insa daca sunt reale sau fake, pt cel verde bag mana in foc ca e fake, se vede prin luneta triunghiul de la usa dr spate, dar cel negru pare a fi real, oricum interesanta masina

115945[/snapback]

traiasca photoshop!se pare ca cineva are prea multa imaginatie!interesante dar nu reale!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.