Jump to content

Monstruletu'


MuscleMike

Recommended Posts

Da mik...am ramas grav grav impresionat, de detalii...de masivitate, de comfort:are geamuri duble (termopan :) ), frigider la pasager spate in cotiera, suspensia care se ridica chiar neasteptat de mult, distronicul care chiar nu ma asteptam sa functioneze in "halu" ala de bine in oras, cum trage si cum suna...o masina chiar cu mult peste X...la X aveam avantajul 4x4, eram mai sus si garantia pe motor...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@mike, ala din oradea vrei sa il iei? alb?

 

Nu e scos la vanzare, am facut eu o oferta aiurea si i-am dat de gandit..vedem acuma cat mai vrea pe langa ce am acuma de la Monstrulet'...mai era un S63 pe autovit din Cluj...dar imi place mai mult CL-ul...sper doar sa se alinieze planetele si sa iasa ploile...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wow ! Sa te bucuri de el la maxim ! Costurile de intretinere sunt maricele ca la orice M sau S,dar bucuria si placerea cand te afli la volan e nepretuita :sorcerer: Ar trebui sa propunem moderatorilor o sectiune speciala la Masina mea - alte marci,e pacat sa nu pastram legatura,indiferent ce marca conducem :popcorn:

 

Pai cred ca poate sa pastreze acest topic...

Link to comment
Share on other sites

Nu asa trebuie sa arate un CL :) Ceva nu e OK. Sa il stapanesti sanatos si fara probleme

 

Mda...aici umpic dreptate....voi schimba culoarea si voi lua nite jante, dar mai pe la primavara...

 

Multumesc :)

 

Wow ! Sa te bucuri de el la maxim ! Costurile de intretinere sunt maricele ca la orice M sau S,dar bucuria si placerea cand te afli la volan e nepretuita :sorcerer: Ar trebui sa propunem moderatorilor o sectiune speciala la Masina mea - alte marci,e pacat sa nu pastram legatura,indiferent ce marca conducem :popcorn:

 

Multumesc fredie, daca moderatorii ar fi deacord as posta in continuare, m-am obisnuit tare cu bmwclub (cu bune si rele :D )...oricum f multe nu o sa-i fac...doar un facelift eventual...bara fata/spate, evacuari si faruri/stopuri...

 

 

 

Pai cred ca poate sa pastreze acest topic...

 

"Legal" nu :)

 

Sa o stapanesti sanatos !

 

:thumbsup:

 

Asta ar fi culoarea originala...ceva in genul Monstruletului...oricum, voi da jos plastidip-ul si voi infolia tot in alb perlat...parca nu e asa dispus la o paleta larga de culori cum era X-ul :).

Edited by MuscleMike
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.