Jump to content

Vand BMW 520d facelift 2009


smarius20

Recommended Posts

Vand Bmw 520d facelift manual 177cp

fab.04/2009

Prima inmatriculare 05/2009

Km 121000

Dotari:

*Tapiterie piele naturbraun

*Navigatie Proffesional CIC 3D cu HDD de 80gb cu harti din 2014 Romania detaliat,usb in torpedou

*Dublu climatronic

*Scaune electrice cu incalzire

*Pilot automat cu functie de franare

*Comenzi pe volan

*Geamuri electrice

*Oglinzi electrice si incalzite

*Senzori de parcare fata-spate cu afisaj

*Senzori de lumina si de ploaie

*Carkit bluetooth

*Pachet chrome exterior

*Jante aliaj originale 16" iarna montate +jante aliaj originale 16" vara

Consum fff mic

Masina se afla intr-o stare f buna de functionare si nu necesita investitii imediate(role+curele+fulie motor schimbate de 6000Km).

NU sunt interesat de schimburi sau alte variante.

Masina are taxa platita si nerecuperata.

Se ofera fiscalul pe loc!!!

post-31136-0-87603500-1422381913_thumb.jpg

Edited by smarius20
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tututor pr comentarii!!chiar ma gandeam cand vor aparea comentariile astea cu sute de mii de kilometri in plus. Eu nu am sustinut 100% ca sunt km reali cum sustin altii. Eu am cumparat masina in noiembrie 2013,masina fiind adusa in iulie 2013. Eu cand am cumparat masina avea 107.000 in bord,am fost la Bimmer Service pt a verifica partea tehnica,respectiv zgomote ale distributie. Eu am cumparat masina,starea tehnica,dotarile si mai putin km. Eu am facut din noiembrie 2013 pana in ianuarie 14000km. Iar pt cei care cauta NUMAI nr mic de km de ce nu au cumparat masina colegului care vindea masina la 108.000km cu 15000euro?!

Eu sunt cat se poate de transparent,corect,eu ce vina am ca exista posibilitatea sa se fi umblat la km inainte de a cumpara eu masina?!Masina arata si merge f bine!!

Edited by smarius20
  • Like 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eu nu am nici o vina daca proprietarul dinainte sau cel care a adus-o de afara a umblat la km. Asta nu inseamna ca incerc sa pacalesc pe cineva.Daca aveam ceva de ascuns nu faceam seria publica,o dadeam doar pe privat. Aici pe forum nu se cumpara masini,se cumpara DOAR km si mai putin starea masinii,dotarile,anul de fabricatie,intretinerea masinii s.a.m.d Edited by smarius20
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.