Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

adevarul e ca m-am chinuit si eu destul de mult sa aflu cum trebuie sa arate un cod lifetime. cum nu am aflat la timp am luat teapa de pe ebay. inainte de asta m-am chinuit cu mufa dcan si am cumparat un adaptor LAN-USB dlink cu care majoritatea au reusit sa extraga fisierul 1b. acum am comandat si mufa ENET . (unii zic ca nu merge, altii au reusit)

 

ps: mi se pare exagerat sa platesc 200 eur de 2 ori pe an la bmw

Edited by hateganradu
Link to comment
Share on other sites

adevarul e ca m-am chinuit si eu destul de mult sa aflu cum trebuie sa arate un cod lifetime. cum nu am aflat la timp am luat teapa de pe ebay. inainte de asta m-am chinuit cu mufa dcan si am cumparat un adaptor LAN-USB dlink cu care majoritatea au reusit sa extraga fisierul 1b. acum am comandat si mufa ENET . (unii zic ca nu merge, altii au reusit)

 

ps: mi se pare exagerat sa platesc 200 eur de 2 ori pe an la bmw

 

 

poti apela la fanatic contra cost ii serios omu 200 lei lifecode din cate stiu eu

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai certati. Sunt colegi de forum care va ajuta gratis cu generarea codului daca aveti fisierul 1B. Eu personal am fost ajutat de un coleg. Nu mai spun ca atunci cand am vrut sa invat la randul meu cum se face mi-a dat link-uri catre forumuri etc. Asa ca daca aveti fisierul 1B sau daca treceti prin Neamt cu masina va ajut cu placere. Pace :thumbsup:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma ajuta si pe mine cineva cu o codare pentru ceasurile 6wA ca sa ramana albe si pe timp de noapte?

am gasit pe cineva sa faca codarea dar a zis ca sunt prea multe setari de bifat si ca nu stie care tine de culoarea luminilor.

eu vreau sa le fac sa ramana albe, su ne mai schimbe in portocaliu.

Link to comment
Share on other sites

salut viorel, nu le.am schimbat, sunt ale ei originale, ziua sunt albe si seara portocalii, am fost la silviu si mi.a zis ca le face dar sa aflu cum se numeste codarea ca nu stia. vreau sa ramana albe tot timpul. parca sunt mai faine asa. Edited by selena
Link to comment
Share on other sites

tin sa va anunt ca am cerut la ebay banii inapoi pt codul care nu era lifetime si desi a trecut o luna de cand l-am cumparat si i-am dat calificativ pozitiv celui care mi l-a vandut, azi am primit mail ca mi-au virat banii in cont.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

salut viorel, nu le.am schimbat, sunt ale ei originale, ziua sunt albe si seara portocalii, am fost la silviu si mi.a zis ca le face dar sa aflu cum se numeste codarea ca nu stia. vreau sa ramana albe tot timpul. parca sunt mai faine asa.

 

 

Vezi ca daca modifici codarea sa stea ceasurile albe si noaptea nu mai merge optiunea de la navigatie cu Day/Night Mode Auto, adica ramane si navigatia pe modul zi tot timpul.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

tin sa va anunt ca am cerut la ebay banii inapoi pt codul care nu era lifetime si desi a trecut o luna de cand l-am cumparat si i-am dat calificativ pozitiv celui care mi l-a vandut, azi am primit mail ca mi-au virat banii in cont.

Salut, oare ai luat de la tipul din Cehia, cel care are ĂŽn jur de 1600 de calificative 100%?

Ca sa vĂŁd dacĂŁ am pĂŁțit o și eu?

ms.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.