Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

Deoarece link urile cu harti se tot imprastie pe n topicuri, am decis sa fac unul unde sa pun aceste link uri in mod constantant. prin urmare o sa postez de acum inainte doar pe topicul meu, nu si pe celelalte.

EUROPE HIGH 2015

 

EUROPE BUSINESS 2015

 

EUROPE PROFESSIONAL 2015

 

EUROPE MOTION 2014-1

 

EUROPE MOVE 2015-1

 

EUROPE NEXT 2015-2

 

EUROPE WEST PREMIUM 2015-2

 

EUROPE EAST PREMIUM 2015-2

 

EUROPE WEST MOTION 2015-2

 

EUROPE EAST MOTION 2015-2

 

Pentru cei din Bucuresti,Pitesti,Valcea va pot ajuta cu instalarea daca aveti nevoie. Pentru mai multe informatii , forumul va sta la dispozitie!

http://s30.postimg.org/9plrixow1/IMG_3543.jpg

 

Country coverage of the Europe Premium 2015-2 road map

 

Europe (West)

 

Complete coverage: Andorra, Austria, Belgium, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Gibraltar, Hungary, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland and the Vatican City.

 

Main road network only: Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldavia, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine.

 

Europe (East)

 

Complete coverage: Austria, Belarus, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Germany, Hungary, Estonia, Finland, Greece, Italy, Liechtenstein, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland and the Vatican City.

 

Main roads network only: Albania, Andorra, Bosnia & Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldavia, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.

 

NOTA: Romania e FULL pe harta de EST chiar daca in descriere nu zice !!!

 

O imagine care sa va ajute sa identificati ce model de harta aveti nevoie:

 

http://s18.postimg.org/3kwgdhind/BMW_NAVI.png

 

Sal,

Am nevoie de europe maps pentru mk3...de unde as putea downloda ? ma poate ajuta cineva ?

Link to comment
Share on other sites

cod fsc trebuie la toate.

am inteles , ideea era ca am mai citit aici si am inteles ca daca ai cod lifetime nu mai iti trebuie pentru update navi si mai mult de aceea am si pus poza cu versiunea daca stie cineva ce cod am sau daca se poate afla, nu e vorba de 100 + roni ... mersi

Edited by obi
Link to comment
Share on other sites

ce zici tu banuiesc ca poti folosi doar in RO dar in restul EU hartile navigatiei,nu ? de exemplu eu am europa de west 2015-2 instalata si bucurestiul la nivel de strada nu il vad iar unele orase nici nu imi apar pe harta ca sa nu mai zic din ce sa construit nou ca pe acolo nici nu am cum sa folosesc navigatia , mai rau ma enerveaza .Asta am vazut-o doar ca am bagat adresa nici nu vreau sa-mi imaginez ce va fi cand intru in tara daca e sa caut vreo adresa anume, acum intrebarea mea e urmatoarea e mai buna/detaliata eu est ca vest si nu ma refer la intrebare doar pt RO
Link to comment
Share on other sites

Ai harta veche.Acum ultima varianta este 2016-2 care ete foarte detaliata ,la nivel de sat si strada din sat.

Daca ai vest normal ca nu are cum sa merga in est.Poti sa pui estul daca vrei ,functioneaza amandoua pe acelasi cod.

Estul este detaliat pe est.

Vestul este detaliat pe vest.

Link to comment
Share on other sites

Ai harta veche.Acum ultima varianta este 2016-2 care ete foarte detaliata ,la nivel de sat si strada din sat.

Daca ai vest normal ca nu are cum sa merga in est.Poti sa pui estul daca vrei ,functioneaza amandoua pe acelasi cod.

Estul este detaliat pe est.

Vestul este detaliat pe vest.

ok, mersi

Link to comment
Share on other sites

Buna, am intrat sa intreb daca existe realmente harti 2016 pentru CCC.

Si daca stiti cumva, harta de romania cand a fost actualizata ultima oara?

 

Eu mi-am comandat de la http://bmwnavipro.com cele 3 dvduri acum 10 minute, astept sa imi ajunga.

Pentru 22 lire, va recomand** si voua sa faceti asta. Am vazut ca este cineva pe olx care vinde la 50ron de asemenea, da presupun ca cei de deasupra au rulaj mai mare.

 

**Eu mi-am prajit si pt e60 si pe e92 singur DVD-urile si niciodata nu au mers cum trebuie. La E60 nu mai tin minte care era faza, dar la E92 dupa 30 minute de mers da DVD read error. Si da, am luat dvd-uri scumpe, da, le-am prajit la viteza din pix. Dar nu, nu am incercat 4535 de modele de DVDuri.

Ar mai fi varianta ca si E60-ul si E92-ul sa aiba probleme cu unitatea de DVD dar nu cred.

Cica in 7 zile imi ajung DVD-urile, de abia astept.

Link to comment
Share on other sites

Eu am avut 2012-2013-2014-2015 facute de mine pentru CCC si intotdeauna au mers ok. Am facut si pentru alte persoane (gratis) - si pentru CCC si pentru MASK - si toti au fost multumiti. Ori nu te pricepi, ori unitatea are probleme.
Link to comment
Share on other sites

Diferenta dintre East premium 01/2016 si 02/2016 e mare in Romania? (nu stiu daca poate stii cineva acest lucru, dar macar ceva oficial in procentaje ca sa vad o comparatie daca mai ma chinui sa iau inca 3 verbatim si sa stau 2 ore in masina si peste 02/2016.. Edited by WIN60
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.