Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

 

Multumesc frumos, dar am facut aseara dvd cu hartile 2015 puse la inceputul topicului si l-am lasat peste noapte in masina, azi am observat ca merg hartile dar doar cu dvd introdus, daca il scot, iese si din harti. Cam cat ar trebui sa dureze normal sa-si ia singura hartile de pe dvd ?

O sa mai fac un dvd si cu hartile puse de tine, sunt 2016 nu?

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Sunt nou pe forum ! M-a poate ajuta cineva cu un update la harti am un f30 2012 cu navigatie cic ! Harta de acum e din 2012 iar o intamplare funny mi sa intamplat pe A3 Buc-Ploiesti cand imi arata ca merg pe camp , daca s-ar putea macar update maps 2016 si niste sfaturi de instalare !

 

Va multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos, dar am facut aseara dvd cu hartile 2015 puse la inceputul topicului si l-am lasat peste noapte in masina, azi am observat ca merg hartile dar doar cu dvd introdus, daca il scot, iese si din harti. Cam cat ar trebui sa dureze normal sa-si ia singura hartile de pe dvd ?

O sa mai fac un dvd si cu hartile puse de tine, sunt 2016 nu?

 

Sunt 2017

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Danielonweb

 

Nou venit

Pip

Add as Friend PM this member

Group:Members

Posts:1

Joined:49 minutes ago

Posted 7 minutes ago

In primul rand salutare tuturor.

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un cod FSC pentru BMW RoadMap Motion 2017? Seria sasiu A750911.

Multumesc anticipat. :thumbsup:

0 +-

 

 

Nu cred...

Link to comment
Share on other sites

Salutare la voi,

de mult nu am mai trecut pe aici, si sunt fericit sa stiu ca tot mai multa lume a gasit hartile cu Romania.

ma alatur si eu si zic multumesc lui Cristian pentru harti, si ca sa fie totul mai usor atasez un fisier torrent cu file-ul de pe compul meu. Fiind un torrent privat va cer doar sa aveti rabdare la descarcare si sa il lasati la seed pentru ceilalti colegi :)

 

harta e pe 1 singur DVD, si am scris complecta doar pentru faptul ca are si Romania inclusa.

are terminatia PDF pentru ca forumul nu recunostea file-ul torrent ... dupa descarcare doar stergeti .PDF si totul va fi ok.

 

 

daca aveti alte nelamuriri, va stau la dispozitie.

 

Gabriel

 

LE: fisierul trebuie doar dezarhivat :D

e valabil si pentru modelul meu din 10 2007 cu navi business?

Link to comment
Share on other sites

Da , se potriveste normal , pune pe stick si ai nevoie de cod fsc care te ajuta neo

 

tocmai am incercat...doar ca imi da cod fsc incorect

precizez ca am cod cumparat de cand am facut primul update

nush cum e cu acest cod...daca e valabil tot timpul sau am nevoie de altul

baiatul de la care il am a zis sa nu il pierd pt ca o sa imi trebuiasca si cu alta ocazie

 

mersi

Link to comment
Share on other sites

Aceeasi teapa mi-am luato si eu...am platit pe Ebay parca 28 dolari pentru un Lifetime care sa dovedit a fi one time only...dupa 1 an normal mi-am dat seama cand am incercat sa bag 2017-01, dar Neo m-a ajutat si i multumesc inca o data pentru acest lucru!

 

eu il am de la un baiat din oras...cred ca o sa rezolv problema face to face

daca nu mai astept putin sa fac putina vechime pe forum ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.