Jump to content

Ceas BMW cu usb


Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul vand ceas original BMW cu USB 256MB .

Ceasul este din catalogul de accesorii bmw , piesa originala, nu este replica !

L-am primit cadou , l-am purtat de foarte putine ori . are inca folia pe ecran .

Pachetul contine totul , cutie instructiuni, etc etc .

Pret: 750 lei

Metoda de contact folosind prin PM sau email sau aici pe forum .

 

 

din diferite motive , nu pot sa fac upload la poze .

sper ca nu incalc regulile postand un link cu un produs de pe un site random aici:

 

http://www.ebay.com/itm/BMW-Memory-Stick-USB-256-MB-Sport-Utility-Gadget-Japan-Citizen-Movement-Watch-/171999893163?hash=item280bfe16ab:g:hn8AAOSwpDdU4yPP

 

poze pot sa trimit pe privat la cine este interesant.

Multumesc

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune si titlul vand ceas original BMW cu USB 256MB .

Ceasul este din catalogul de accesorii bmw , piesa originala, nu este replica !

L-am primit cadou , l-am purtat de foarte putine ori . are inca folia pe ecran .

Pachetul contine totul , cutie instructiuni, etc etc .

Pret: 750 lei

Metoda de contact folosind prin PM sau email sau aici pe forum .

 

 

din diferite motive , nu pot sa fac upload la poze .

sper ca nu incalc regulile postand un link cu un produs de pe un site random aici:

 

http://www.ebay.com/itm/BMW-Memory-Stick-USB-256-MB-Sport-Utility-Gadget-Japan-Citizen-Movement-Watch-/171999893163?hash=item280bfe16ab:g:hn8AAOSwpDdU4yPP

 

poze pot sa trimit pe privat la cine este interesant.

Multumesc

http://www.ebay.com/itm/BMW-Memory-Stick-USB-256-MB-Sport-Utility-Gadget-Japan-Citizen-Movement-Watch-/172003203411?hash=item280c309953:g:43kAAOSwrklU4yUF

Pe ebay il vinzi cu 120$ si aici ceri 750 ? 120x4 = 480lei.

Edited by Budy_
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Budy :

Pe ebay il vinde cineva ( NU eu ) , cu 169 usd , la care mai vin costurile de expediere , si apoi taxele vamale de import specifice ( inca 40 usd aprox ), si dupa ce platesti produsul mai ai de asteptat inca 1-2 luni pana ajunge la tine . insa tu poti sa-l cumperi cu 120usd de acolo , nu este nevoie sa il cumperi de la mine :)

 

dar altii cu cat vand , nu fac obiectul acestui anunt . fiecare vinde cu cat doreste , de regula preturile reflecta starea de fapt a obiectului ( nou , ca nou , cu accesorii originale , folosit , vechi, distrus , etc etc ) , eu cunosc starea produsului si nivelul de calitate si am pretul care consider ca il merita .

 

 

As prefera sa raman la discutii legate de produs , nu la teoria chibritului .

 

Multumesc

Edited by eth0tty1
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Budy :

Pe ebay il vinde cineva ( NU eu ) , cu 169 usd , la care mai vin costurile de expediere , si apoi taxele vamale de import specifice ( inca 40 usd aprox ), si dupa ce platesti produsul mai ai de asteptat inca 1-2 luni pana ajunge la tine . insa tu poti sa-l cumperi cu 120usd de acolo , nu este nevoie sa il cumperi de la mine :)

 

dar altii cu cat vand , nu fac obiectul acestui anunt . fiecare vinde cu cat doreste , de regula preturile reflecta starea de fapt a obiectului ( nou , ca nou , cu accesorii originale , folosit , vechi, distrus , etc etc ) , eu cunosc starea produsului si nivelul de calitate si am pretul care consider ca il merita .

 

 

As prefera sa raman la discutii legate de produs , nu la teoria chibritului .

 

Multumesc

Ceasul de pe ebay costa 119|$ si e din BUCURESTI.

 

Item location:

Bucharest, Romania

 

Nu platesti nici un 33 $ transportul,te intalnesti cu persoana si il ridici.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ceasul de pe ebay costa 119|$ si e din BUCURESTI.

 

Item location:

Bucharest, Romania

 

Nu platesti nici un 33 $ transportul,te intalnesti cu persoana si il ridici.

 

 

 

cred ca vorbim de lucruri diferite . iti recomand sa il cumperi pe cel despre care vorbesti tu . este mult mai bun decat al meu !

noroc la cumparaturi

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune si titlul vand ceas original BMW cu USB 256MB .

256MB?? Asta e cam putin in comparatie cu necesarul de storage chiar si numai pt ceva muzica

 

l-am purtat de foarte putine ori . are inca folia pe ecran .

adica l-ai purtat cu folia pe ecran? :scratchchin:

Link to comment
Share on other sites

XXL : intradevar , 256MB este putin spatiu de stocare .... insa cand a fost creat nu cred ca aveau in vedere transportul de muzica, ci mai degraba transportul de date ( *odt , *.pdf , *.doc , *.jpg , *.png ....)

Spre rusinea mea , l-am purtat de extrem de putine ori, deoarece am primit 2 de ziua mea si celalalt imi placea mai mult ca era clasic nu sport ........si da , era cu folia pe cadran din simplul motiv ca nu am vazut-o :))))

Acum ca m-am uitat la ceas sa vad cum este , am observat ca are folie pe cadran

 

Apreciez comentariile tale incadrate total in subiectul topicului !

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

XXL : intradevar , 256MB este putin spatiu de stocare .... insa cand a fost creat nu cred ca aveau in vedere transportul de muzica, ci mai degraba transportul de date ( *odt , *.pdf , *.doc , *.jpg , *.png ....)

uite, si eu am avut in 2007/2008 un ceas cu camera foto/video si memorie USB de 1 Gb... era foarte misto, dar devenise chiar inutil pt ca storage-ul devenise insuficient, chiar si pt *.jpg si ceva *.avi... in plus, era cam neobisnuit sa dai ceasul jos de la mana de fiecare data cand vroiai sa faci un transfer de date... incet dar sigur, ceasul a devevnit INCOMOD (si avea o memorie de 1Gb, nu 256 Mb)

 

Spre rusinea mea , l-am purtat de extrem de putine ori, deoarece am primit 2 de ziua mea si celalalt imi placea mai mult ca era clasic nu sport

si ma rog de ce sa iti fi fost rusine?

 

Apreciez comentariile tale incadrate total in subiectul topicului !

asa ar trebui... fiindca ele sunt ontopic si privesc exclusiv ceasul tau "nepurtat decat de extrem de putine ori cu folia pe el"... asta in conditiile n care un ceas autentic BMW este aprox. la un pret similar

 

a9ae17c512b1255a12ff5195f55dbbdf.jpg

 

alte cuvinte sunt de prisos... cu exceptia celor pe care ti le-a transmis @SlowDeath mai sus

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

user_off.png SlowDeath : legat de alineatul 11: discutiile dinainte erau mai mult despre alte produse ale altor vanzatori , nu erau discutii despre anuntul meu .

XXL : fiecare lucru are cate o valoare pentru fiecare dintre noi . in anunt nu am spus ca vand cel mai ieftin . chiar si incomod fiind eu consider ca este un pret corect ( fiind negociabil ). Cand am cautat masina , ma uitam la anunturi prin sudul tarii si cel cxare cerea 15 000 , accepta si oferte de 7 000 ........ consider ca aici nu este magazin cupret fix .

 

 

ce spui tu este perfect adevarat referitor la comoditatea de a da ceasul jos de pe mana pt a scrie.citi date .... spatiul de stocare este mic pt tehnologia de azi .

 

nu are legatura cu anuntul dar cu multi ani in urma mi-am cumparat un lego imperial star destroyer 10030 . la achizitie a costat aproape 1000usd , acum ....... poti verifica pretul pe net . valoarea nu este data de pretul de nou ....ci de multe circumstante .

 

nu inteleg de ce discutam despre produsele altor vanzatori si de ce comparam ce am eu cu alte produse . produsul meu este de vanzare si atat , teorii si comparatii nu isi au rostul pentru ca nu ma intereseaza .

 

 

la orice intrebare legata de obiectul meu raspund cu placere .

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.