Jump to content

Recommended Posts

Miercuri am programare la Trado pentru revizie....cel mai bun pret la revizie (diferenta de 800 lei) fata de Apan. Am auzit pareri diverse despre ei, nu stiu ce sa cred. Oglinzile le-am schimbat la ei, si au fost seriosi.

 

La Apan....am reparat masina dupa un accident. Am ramas socat-surprins ca la un service oficial BMW nu au stiut cat Antigel sa imi puna la masina....de 3 ori m-am intors la ei sa mai completeze/masoare....Increderea in ei...la limita.

 

 

Pareri despre Trado as vrea si eu sa stiu.... revizia ma intereseaza...sper sa fie bine...

Link to comment
Share on other sites

Eu unul vreau revizia la reprezentanta pentru ca:

 

 

1.are istoric masina, deci valoare ei se mentine...mai ales ca are 128.000km reali...

2.in teorie se pricep si nu risc la recomandari de cartier....etc..

3.fiin firma mare, in caz de nemultumire, am cui sa fac plangere, primesc factura/acte

4.pretul pieselor originale le-am gasit cel mai ieftin la 900 si ceva ron....eu dau 1400 la repr...deci aproape 500 ron diferenta....care e profitul lor si manopera....

 

Eu zic ca cel putin in cazul meu...merita reprezentanta.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Am fost si eu la apan pentru recall arbag si nu mi-au prins bine capacul ala negru ce vine deasupra si mi-a sarit dupa catev zile de a trebuit apoi sa desfac eu si sa il pun la loc.Sunt la inceput cred si poate nu au cei mai buni mecanici insa capacul acela nu cerea mare pricepere sa stii cum sa il pui inapoi. Edited by bnm
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Miercuri am programare la Trado pentru revizie....cel mai bun pret la revizie (diferenta de 800 lei) fata de Apan. Am auzit pareri diverse despre ei, nu stiu ce sa cred. Oglinzile le-am schimbat la ei, si au fost seriosi.

 

La Apan....am reparat masina dupa un accident. Am ramas socat-surprins ca la un service oficial BMW nu au stiut cat Antigel sa imi puna la masina....de 3 ori m-am intors la ei sa mai completeze/masoare....Increderea in ei...la limita.

 

 

Pareri despre Trado as vrea si eu sa stiu.... revizia ma intereseaza...sper sa fie bine...

Cu antigelul am pĂŁĂâşit o si eu la ei. DupĂŁ revizie am plecat in Turcia cu masina. Pe autostrada mi s a aprins martorul si au mai intrat ĂŽncĂŁ 300ml de antigel. Nu Ăâ˘tiu cum au pus ei dar parca ar vinde zarzavat in piaĂâşa, nu mai zic de altele, nu au pus nici macar cu care este prins motorul pe suport.foarte slabi pregĂŁtiĂâşi nu va recomand

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by lucamir
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

Eu personal duc masina de 5 ani incoace la un mecanic Ionut, pe langa Moara de Foc. E drept, e un garaj undeva prin spate, imaginea nu ofera foarte multa incredere. Insa in acesti 5 ani n-am avut nicio problema cu Ionut si am incredere sa ii las masina mea pe mana. Am facut la el revizie la cutie, schimb de amortizoare, schimb de discuri si placute plus revizii, in general. Nu am avut operatiuni foarte complicate, dar pentru cele facute n-am avut probleme. Am dus la el un X1 E84 si acum un 3GT F34. Daca esti interesat, da-mi un mesaj in privat si iti las numarul lui. 

 

LE: din ce am inteles, Ionut a lucrat o perioada la Trado si acum se ocupa doar de BMW-uri. 

Edited by anania
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.