Jump to content

Road Map Europe East PREMIUM (USB) 2019-1


Recommended Posts

Salut

Am cumparat un update de pe bmwsstnavupdatr.com cu fsc lifetime si la 75 % update se ooreste si imi da eroare ca nu poate citi usb

Am incercat cu n stickuri si am downloadat de nenumarate ori pachetul eroarea este aceeasi si navigatia nu mai functioneaza decat cu stickul usb introdus si duoa ce confirm erorarea respectiva; nu stiu ce sa i mai fac daca ma puteti ajuta cu ceva

 

Multumesc

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am reusit sa instalez pe un e90 2008 care nu aRE update la modulul cic deci nu le puteam instala prin USB deoarece nu citea portul USB. Am tras varianta pt 3 usb uri pe 3 dvd dl de 8gb. A durat vreo 5 6 ore dar in final a mers. Mentionez ca pe parcursul instalarii a mai dat eroare ( dvd unreadeable) dar am scos dvd si l am bagat de cateva ori si a luat o
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am reusit sa instalez pe un e90 2008 care nu aRE update la modulul cic deci nu le puteam instala prin USB deoarece nu citea portul USB. Am tras varianta pt 3 usb uri pe 3 dvd dl de 8gb. A durat vreo 5 6 ore dar in final a mers. Mentionez ca pe parcursul instalarii a mai dat eroare ( dvd unreadeable) dar am scos dvd si l am bagat de cateva ori si a luat o

Salut,am aceasi problema,nu reusesc sa fac update de pe stick,imi spui te rog ce program ai folosit ca sa le pui pe dvd?ma gandeam sa fac update de firmvare la navi dar nu-s foarte sigur ca merge cu cablu k-dcan sau merge doar cu icomul

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut tuturor, astazi am incercat sa fac update pe masina mea,fara succes imi da eroare la fisierul 1b(in loc de seria de sasiu imi extrage 123456)am incercat la un prieten pe aceeasi masina ca a mea, am extras fisierul 1b cu succes am generat codul fsc corect dar pe varianta 2019-1 cu 1 usb la 99 % imi cere usb 2:(( are cineva o idee/sugestie ce sa fac?si pana acuma a modificat cineva un fisier hex?multumesc de raspunsuri!
Link to comment
Share on other sites

Merci pentru link alex, am reusit sa fac update hartilor de pe masina amicului meu, la a mea nu reusesc din cauza acelui fsc, revin cu intrebarea a reusit cineva sa modifice un 1b.hex cu succes?sau daca se poate un trusted link de unde pot cumpara un fsc code?si stie cineva daca datele din 1b.hex al meu sunt gresite si eu cumpar un fsc pe baza seriei de sasiu update-ul va merge 100%?sau am nevoie de software update? Multumesc pentru timpul celui care are raspunsul :))
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.