Jump to content

Vand BMW E46 320d


grafferu

Recommended Posts

Salutare dragi iubitori de BMW-uri :)

 

Am ajuns in etapa vietii in care trebuie sa iti vinzi masina preferata si sa treci la un SUV...asa ca-mi scot papusa la vanzare ( nu nevasta :lol: )

 

 

An fabricatie 02/2003

Motorizare 1995 cmc 150CP

Cutie manuala 5 trepte

Geamuri electrice fata

Oglinzi electrice si incalzite

Scaune sport reglabile din material textil + piele

Volan sport in 3 spite cu comenzi audio si pilot automat

Cotiera fata-spate

Kilometraj 226.494 km

Consum scazut intre 4.5%-7.2% (autostrada pe pilot automat 129km/h - oras Constanta ore de varf combinate cu seri libere)

Cauciucuri de iarna noi (1200km rulate) si mai am un set de cauciucuri de vara care au undeva la 30.000 km)

Revizii facute cu piese originale in service-uri autorizate, nu reprezentanta.

Nu are nicio problema mecanica, un singur bec e aprins in bord, in speta plasa de presiune din scaun este intrerupta pentru ca cei de la spalatorie nu stiu ce inseamna “nu te aseza cu genunchii pe sezut”

Volanul, cotiera, frana de mana si nuca de schimbator (fara burduful de la schimbator, ala am uitat sa ii zic tipului sa o refaca) au fost retapitate nu pentru ca ar avea masina milioane de kilometri ci pentru ca au fost tratate cu ceva solutii dubioase care au afectat pielea.

 

Pret negociabil in limita bunului simt: 3250€

 

Se poate vedea in Calarasi, va prezinta mama masina ca la Constanta nu am unde sa o tin, greu cu locurile de parcare..

 

 

Masina este a mea, personala, din 11/2011, ofer fiscal celui care este interesat sa o cumpere, momentan masina este bagata la garaj.

Daca doriti mai multe detalii va stau la dispozitie prin PM sau la telefon 0729461294

 

https://www.olx.ro/oferta/bmw-seria-3-IDcuBFZ.html

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.