Jump to content

MYX 7 seria 6


Myx

Recommended Posts

Daca erau si putin concave jantele acelea...aratau super. Ciudat din partea BMW niste jante atat de drepte :)).

 

ce model sunt cele din poza ta , am tot cautat un model mai concav dar nu prea sunt , astea arata ok

Link to comment
Share on other sites

Mb design kv1.

mda prefer astea cu 2 spite macar , ma intreseaza sa fie concave la max , cum sunt cele de iarna 408 M erau f ok si fix pt astea le-am ales , mai ales ca am reusit sa pastrez si pe fata 9j , am modificat dfimensiunea toata masina pt iarna la 255/40/19 ca in setupul de M6 si totul ok

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pt ambele. Pt asa "piese" e nevoie de sustinere financiara mare. Ambele arata super.

Cred ca pe 6 o sa pui la maxim ce se poate pune, mai putin trapa, dar na... vrei "aer in plete" scoti pe cealalta si sa rezolvat. :)

Spor in toate, sanatate si inca odata felicitari !

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pt ambele. Pt asa "piese" e nevoie de sustinere financiara mare. Ambele arata super.

Cred ca pe 6 o sa pui la maxim ce se poate pune, mai putin trapa, dar na... vrei "aer in plete" scoti pe cealalta si sa rezolvat. :)

Spor in toate, sanatate si inca odata felicitari !

 

Z4M nu a masina mea, e a unui coleg de forum care a ales sa nu o prezinte , eu am alte aspiratii la 2 locuri si plimbare fara top , alta marca dar cel mai probabil raman si cu un bmw cu 4 locuri , seria 6 fara trapa m-a facut sa ezit putin( 1 min ) :laugh: dar am apreciat alte avantaje la ea si am uitat rapid de lipsa asta

Edited by Myx
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

eu nu le sufar , imi par atat de perimate, cine are idei cu jante concave listati in topic , momentan imi plac cele mentionate de Alexandru

 

 

Mie, din poza pusa mai sus si din ce mai gasisem, pareau concave, cel putin cele de pe spate... sau poate m-am uitat eu la altele. :-S

Sunt si unele care, uitandu-ma la ele perpendicular (poze cu masina din lateral), nu prea imi mai plac asa mult.

Edited by BlshOp-VR6
Link to comment
Share on other sites

Foarte faine jantele, mult mai reușite decât Hamann...probabil e de la poze dar parca jantele de pe spate “sunt mai concave” decât cele de pe fata...

 

sunt pt ca spate 10 J si se poate maximul iar pe fata 8,5 j ca sa nu sar din dimensiuni la anvelope desi m-as fi riscat si acolo , eu sunt f multumit de aspect , chiar vroiam o schimbare

 

Whats-App-Image-2020-04-09-at-19-44-53-2.jpg

 

ps . cei care stiu contacte din bucuresti unde pot sa scot un prezon , am rupt antifurtul, mare porcarie , cei care aveti modelul asta nou , la gunoi cu el

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Foarte fain arata cu rotile astea! :download: sa le invarti sanatos :D

De curiozitate: ce specificatii au anvelopele? marca si dimensiuni.

 

Michelin pilot sport 4 s , dimensiuni 245/35 /20 fata cu 275/30/20 spate

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.