Jump to content

Road Map Europe East & West Premium 2020-1


Recommended Posts

dar de nu faceti update de soft la unitatea de navigatie? pentru 2020-2 exista si varianta DVD

sal, "update de soft" ?, daca ne puteti ajuta cu mai multa informatie, please. Adica, am descarcat mai multe variante, numai ca-s f.mari si au alt format, diferit de MK4: max. 4.7 Gb (capacit dvd) iar in radacina trebuie sa existe DB, DVD9, TPD, etc.

multam mult,

Link to comment
Share on other sites

poti cumpara oricand de la BMW pe 1 an de zile din connected drive

Din punctul meu de vedere daca nu ai real time traffic information ca pe Google Maps sau Waze sunt bani aruncati la WC. Si stiu ca nu ai...

Decat sa dau banii astia mai bine vad cum fac sa-mi activez carplay si aia e...

Edited by Adi82
Link to comment
Share on other sites

sal, "update de soft" ?, daca ne puteti ajuta cu mai multa informatie, please. Adica, am descarcat mai multe variante, numai ca-s f.mari si au alt format, diferit de MK4: max. 4.7 Gb (capacit dvd) iar in radacina trebuie sa existe DB, DVD9, TPD, etc.

multam mult,

Salut. Uite aici :

procedura este la fel si la CIC. Cred ca la final isi face singur reboot la modelul CIC. Dupa ce faci ca in video ar trebui sa poti face actualizare de harti de pe stick usb. Bafta !
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere daca nu ai real time traffic information ca pe Google Maps sau Waze sunt bani aruncati la WC. Si stiu ca nu ai...

Decat sa dau banii astia mai bine vad cum fac sa-mi activez carplay si aia e...

Sunt de aceeași pĂŁrere, Carplay și ai rezolvat problema, nu toatĂŁ ziua hĂŁrți updatate care oricum nu oferĂŁ informațiile incluse de Maps/Waze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

salut

 

ai nevoie de :

 

BMW Road Map PREMIUM Europe East 2020-2 (1USB)

BMW Road Map PREMIUM Europe West 2020-2 (1USB)

 

posibil sa nu ti mearga de pe USB si sa ti trebuiasca varianta pe DVD (aceasi harta/versiune dar pe suport DVD)

 

 

salutare,

aveti idee totusi, variante noi, 2020, pt. mk4/dvd, au aparut ?

Link to comment
Share on other sites

Mai exista varianta Încãrcãrii hartii si dupã oprirea datelor ca sa nu mãnânce internet.

Am trecut printr-o astfel de experiențĂŁ involuntar. ĂncĂŁrcasem harta ĂŽnainte de a ieși din țarĂŁ, și apoi am constatat cĂŁ aveam o problemĂŁ cu roamingul/netul. Am constatat cĂŁ Maps a funcționat fĂŁrĂŁ probleme/cu indicații, chiar și fĂŁrĂŁ acces la net.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, pentru un update la Navigatie x6 2014, descarc fișierul 2021 premiul, îl dezarhivarea ai îl pun le un stick, după se bagă stickul in portul din torpedou. Mai trebuie făcut altceva? Mulțumesc

La pagina 9 am postat o instalare pas cu pas pentru sistem CIC inclusiv cum identifici ce sistem ai pe masina. Anul si modelul nu sunt chiar atat de importante deoarece acelasi sistem (CIC, NBT etc) pot exista pe modele diferite. In cazul in care ai CIC trebuie sa faci exact ce am scris eu si ar trebui sa mearga. Eu am postat cu instalare de versiune 2020 dar cred ca si pentru 2021 e valabila aceeasi procedura. Succes.

Edited by cristianicolau
Link to comment
Share on other sites

Adaug si eu :

 

Road Map Europe East PREMIUM (USB) 2021 https://mega.nz/file/mnxhiaAJ#1VD-cQ75I4RM00C5y-ceyT8ue771Tzu_v0eMq6Yxbz8

Vin si eu cu harti pentru Motion:

EU_West_MOTION_2021.torrent https://mega.nz/file...sRF2RgaICMgunRI

EU_East_MOTION_2021.torrent https://mega.nz/file..._8d23THg2iNlWJY

Edited by dani n.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.