Jump to content

Greierasi manere usa f30 lci


Hetze122

Recommended Posts

si eu am observat ca am sunete ('scartzuri') de la fetele de usi, atunci cand trec peste denivelari dese si oarecum pronuntate, nu neaparat cu viteza, atunci cand masina se 'clatina' de pe o parte pe cealalta...ca si cum masina e prea flexibila

 

insa am observat ca se aud doar daca muzica e destul incet, daca volumul e putin mai ridicat, nu le mai aud :D

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

La ce pret au ajuns F30-urile si la ce exemplare se aduc din Vest...se va umple forumul de masini cu probleme.

 

9-10.000 eur pentru 320d 2017 http://www.bmwclub.ro/forums/public/style_emoticons/default/thumbsup.png

Edited by Tarabostes
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fara sa se supere cineva, dar la ce zgomote ciudate fac sunt niste petarde cu ecrane in bord si tetiere. Am prieteni care au fost posesori de e46 sau e90 si se plang la greu de scartait la manere la F3x.

Sunt pe ideea ca "asa face ele".

 

Edited by Dan_316i
Link to comment
Share on other sites

m-am uitat din intmaplare la un filmulet unde schimba cineva boxele fata la F30, fata de usa are doua suruburi, in spatele manerului, in rest sunt doar niste 'capse', tragi de fata de usa si ai dat-o jos de pe usa...si ne mai miram de ce scartaie si apar sunete/greierasi
Link to comment
Share on other sites

Daca crezi ca modelel mai vechi au mai multe sau semnifictiv de multe in plus te inseli, e36 nfl 2 bucati, e36 fl cu airbag 3, e90 3 bucati, e46 la fel 3.

Materiale slabe si atat.

 

Da,trebuia sa le prindĂŁ cu șuruburi de 17,și cuplu 120.

;_))))

 

Edited by Dan_316i
Link to comment
Share on other sites

La ce pret au ajuns F30-urile si la ce exemplare se aduc din Vest...se va umple forumul de masini cu probleme.

 

9-10.000 eur pentru 320d 2017 http://www.bmwclub.ro/forums/public/style_emoticons/default/thumbsup.png

 

Eu am un 320d 2017 si am dat pe el 25 mii, luat de la BAvaria.

 

 

Recomandarea mea pt cei care “mine” care cumpara de la reprezentanta sa verifice masinile, masina are ft ft ft ft ft milte probleme pt pretul asta

 

Si banda aia rosie de la sportline se aude/misca

Edited by Hetze122
Link to comment
Share on other sites

Eu am un 320d 2017 si am dat pe el 25 mii, luat de la BAvaria.

 

 

Recomandarea mea pt cei care “mine” care cumpara de la reprezentanta sa verifice masinile, masina are ft ft ft ft ft milte probleme pt pretul asta

 

Si banda aia rosie de la sportline se aude/misca

 

Ciudat, pt ca din cate stiu au la vanzare doar masini cu rulaj foarte mic, practic aproape noi.

La ce alte probleme te referi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.