Jump to content

Vand F10 520D


cdanutzx

Recommended Posts

Salutare,

 

Vand BMW F10,model F10,an 2011

Kilometri 102.000 reali.

Sunt proprietarul ei din anul 2013

Serie sasiu WBAFW11010DU21616

-Culoare ALB alpinweiss 300

-Automata 8+1

-Piele Veneto Beige

-Navigatie Mare

-Camera Marsalier

-Camera Faza Lunga

-Bi-xenon

-Jante 18,M Originale,2 Latimi

Fara evenimente,intretinuta foarte corect,istoric verificabil in baza de date BMW.

 

 

revin cu poze

 

Pret 12.500 euro

0740319126

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu te supara dar tu specifici ''fara evenimente'' si ea REAL are evenimente? Cum se face? Nu trebuie sa fim ipocriti, e o masina veche dar ce rost are sa minti?

Nu stiu de ce brusc nu mai cred nimic din ce zici!

Edited by akon
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Bara fata revopsita in reprezentanta pe Casco in urma unei zgarieturi de 3 cm.

Portiera dreapta fata revopsita in reprezentanta pe Casco in urma unei lovituri ,cu carucior de cumparaturi la supermarket.

Geamuri oglinzi inlocuite in reprezentanta pe Casco in urma furtului.

Emblema capota inlocuita in reprezentanta in urma furtului.

 

astea sunt marile evenimente din istoria ei.

Daca ai tu poze si informatii legate de alte lucruri,te rog sa le faci publice

 

Multumesc

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ai informatii exacte? L-ai urmarit pe om sau ai facut o statistica prin care tie ti-a dat ca in 10 ani nu are cum sa nu aiba niciun element revopsit? Daca eu iti zic ca masina mea de hartaneala in oras este un Citroen cumparat de mine de nou din 2004 si pana in prezent nu are decat bara spate revopsita(si asta facuta pe casco in 2007 ca expira si avea doua zgarieturi), si repet e masina de hartaneala in cacatul de Bucuresti! Edited by AlexChris
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cred ca doar vreun Ferrari de weekend sa ai si in 10 ani sa nu ai nici un eveniment. O masina folosita nu are cum sa nu aibe vreun element revopsit in 10 ani sa fim seriosi.

 

...si daca omul e "maniac" si daca i-a iesit "faza" sa nu aibe niciun incident grav , in afara de spune el mai sus. ?

 

e seria VIN postata...cine vrea sa verifice !

 

verificati si pe rar...

Edited by wind-3er
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca am descoperit acest club, altfel traiam in minciuna, nu cunosteam semnificatia cuvintelor.

Mergand pe acelasi fir, daca nevasta si-o trage cu altii, la al catelea se considera ca te inseala?

 

De-aia romania e plina de cazane prezentate 'I M P E C A B I L' si apoi umblii cu injectoru'n plasa.

 

Referitor la masina, s-a vopsit si interiorul?

Spor la vanzare!

  • Like 2
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ai informatii exacte? L-ai urmarit pe om sau ai facut o statistica prin care tie ti-a dat ca in 10 ani nu are cum sa nu aiba niciun element revopsit? Daca eu iti zic ca masina mea de hartaneala in oras este un Citroen cumparat de mine de nou din 2004 si pana in prezent nu are decat bara spate revopsita(si asta facuta pe casco in 2007 ca expira si avea doua zgarieturi), si repet e masina de hartaneala in cacatul de Bucuresti!

 

Pai tocmai deasta poate, nu ai avut elemente revopsite fiindca ai folosit masina doar in oras, si oricum cazul tau e unul extrem de rar, exceptia confirma regula.

Daca scoti masina pe soselele patriei si mergi cu peste 130 km/h, in 10 ani ani ai sa ai bara fata si poate si capota ciuruita de pietricele. Cine alege sa o lase asa e treaba lui evident, eu unul aleg sa revopsesc daca am vreun element cu suficient de multe defecte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.