Jump to content

Repar stopuri BMW


Pisicastop

Recommended Posts

Repar stopuri originale si after market numai partea electronica led-uri , NU repar geamuri sparturi etc , cu preturi intre 150-350ron .

Repar farurile incerc sa repar orice problema , va rog dinou suna-ti ! Va rog frumos sa intelege-ti ca astfel de reparati nu se pot face sau afla detali pri mesaj .

 

Tel 0799 061 718

Va rog frumos suna-ti nu intru pe forum din lipsa de timp . Va multumesc

Edited by Pisicastop
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Daca le repari asa cum scrii... :thumbsup:

 

Vino sa vezi cum repar ! Sau doar dam din gura ca ne plictisim ?

 

 

Sunteti rautaciosi pentru cateva liniute, sau lipsa virgulelor. ;)

 

"Ochi de pisica" ;) nu zici nimoc despre garantie. Dai si garantie pe ce repari? Cat de lunga e garantia?

Si daca sunt probleme si vrem banii se pot inapoia? Normal cu stopuri cu tot ce s-a vandut date inapoi.

Buna seara nu inteleg la ce anume va referi-ti . Va rog suna-ti si va raspund cu placere . Seara buna

Edited by Pisicastop
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vino sa vezi cum repar ! Sau doar dam din gura ca ne plictisim ?

 

 

 

Buna seara nu inteleg la ce anume va referi-ti . Va rog suna-ti si va raspund cu placere . Seara buna

Bine, daca nu stii la ce ma refer cand intreb de garantie, eu nu mai am ce intreba.

 

Nu uita ca in lumea asta moderna trebuie sa poti raspunde la orice intrebare pe orice sursa de comunicare alegi chiar tu sa comunici.

 

Ca sa spun ceva care sa iti dea de gandit cand mai faci reparatii extraordinare, in general, cine este profesionist intr-un anune domeniu in ziua de azi are respect si foloseste corect si Gramatica acelei limbi, in cazul de fata limba Romana.

Edited by bimmer90f30
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

bimmeru are dreptate

am si eu pe langa mine in cartier un nene intr-un spatiu mic comercial care e plin pana sus in tavan cu stopuri sh,se lauda ca repara stopurile sparte la masini le lipeste

 

de regula,ca si bimmer90f30,prefer sa cumpar un stop intreg care sa fie bun

la fel si o placa pentru becuri noua sau sh impecabila,daca are circuit intrerupt pe placa sau la mufa sunt arse sau intrerupte de la scurtcircuit.

Edited by Popescu 76
Link to comment
Share on other sites

Sa o pun pe perete sa ma laud ca tu ai reparat.

 

Sau poate ca sa cred ca, ce lipici ai pus tu acolo tine ceva timp si sa vreau poate banii inapoi daca nu sunt multumit si sunt inca intr-o perioada garantata.

 

Alege un raspuns sau doua.

 

(Pe cati crezi ca o sa interseze sa repare niste stopuri la tine daca tu nu dai garantie?)

 

Nu inteleg la ce vrei garantie la reparat de stopuri sau la stopurile de le vand ?

Edited by bimmer90f30
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ca sa fie un caz concret

la o lampa stop de F20 cu led pe pozitii

care este functionala, doar intensitatea luminii LED este scazuta,probabil acel ballast care costa infim dar e ascuns bine trebuie schimbat, cat ar costa?

 

 

Buna seara tel 0799061718 te rog frumos da-mi o poza cu stopul te rog . Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Ce LED-uri folosesti acolo unde trebuie inlocuite?

Si btw, mai jos mici corectii si asta pt ca m-a zgariat rau pe creier citindu-ti comentariile:

 

1. "spune-ti" se scrie corect dintr-un singur cuvant si anume "spuneti"

2. "referi-ti", la fel, un singur cuvant: "referiti"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

RaYn3, trei minute i-au trebuit sa explodeze noul membru care vroia si el sa repare niste stopuri..

 

Nu o fi aici Academia Romana, dar unii dintre noi mai educati ca altii (cand nu au timp ca se ocupa de academie..) foarte probabil ar da banii unuia care nu matraseste limba.. nu? Parca altfel te simti cand dai banii unui om cu respect fata de lucruri banale, pana la urma...

 

 

Pisica, daca tot nu iti place aici, nu ne spui si noua cum se repara niste stopuri asa, care le ai la degetul mic? Sunt ironicul de serviciu, nu te supara pe mine.

Noi, promitem, nu vom face bani...

O.T.

Sa punem niste linkuri aici de pe google, sau ne spui singur?
Edited by bimmer90f30
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Chiar voiam sa discut despre LED-uri cu el, eu cu din astea ma ocup de vreo 12ani, optica si lumina in automotive. Eram curios cu ce fel de LED-uri le inlocuieste pe cele arse. Puteam chiar sa-l ajut cu informatii la care n-are acces. In fine.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.