Jump to content

Dezmembrez Bmw E34 520i M20


Recommended Posts

Bmw E34 520i motor M20B20, grup diferential 4.44, complet pentru dezmembrare ,functional . Se da complet sau ce piesa aveti nevoie! Scaune sport ,volan M sport.

Sunati pt.detalii 0790137337

Poze n-am reusit sa pun...

Edited by kiwi82
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Incerc sa raspund la mesaj personal si imi spune ca nu pot sa raspund pana nu am 1 post... Care-i treaba ? Ca nu inteleg... Am mai multe postari,mi-am adus aminte si de topicul din 2018 cand tot asa am incercat sa vand masina. Incep sa cred ca nu mai scap de ea... Ma puteti ajuta un pic? Ca nici poze nu pot sa pun...

 

motorul sa il iei complet, face toti banii. Si grupul spate cu cardan cu tot :)

initiator, scuze de offtopic, dar masina e ff rara, nu prea se gĂŁsește. Spor la vânzare.

Eu i-as da toata masina daca se poate si nu il deranjeaza sa ma scape de ea! Numai cata munca e sa demontezi grupul sau planetarele(care-s in stare perfecta ,la cat ma pricep eu). Km reali 255mii vreo 44000 km facuti de mine. Am luat-o im graba ca mi-a placut cum se aude motorul si intre timp am uitat de ea... Are multe piese noi schimbate recent inainte sa o parchez. Trebuie sa-i fie utila cuiva. Eu mi-am pierdut interesul. Cu 500 euro poate s-o ia cavaliere pe toata 🍺

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cine o vrea ne auzim la telefon. Detalii mai multe am scris in topicul deschis de mine in 2018. Cred ca ala e pretul: 500 euro toata masina sau va luati ce vreti de pe ea. Restul tai si duc la fier vechi ca m-am saturat sa o vad in curte! Wba-ul masinii il pun maine poza(daca reusesc sa uploadez aici ceva) sau gasesc alta solutie sa vedeti poze. Stiu sigur ca a avut din fabrica pachet M volan scaune si amortizoare,ca am schimbat amortizoarele fata si a fost o lupta crancena si incredibila pana am gasit amortizoarele care se potriveau. Vreo 6-7 randuri de amortizoare le-am facut retur...

Ma gasiti in Ramnicu Sarat 0790137337

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cine o vrea ne auzim la telefon. Detalii mai multe am scris in topicul deschis de mine in 2018. Cred ca ala e pretul: 500 euro toata masina sau va luati ce vreti de pe ea. Restul tai si duc la fier vechi ca m-am saturat sa o vad in curte! Wba-ul masinii il pun maine poza(daca reusesc sa uploadez aici ceva) sau gasesc alta solutie sa vedeti poze. Stiu sigur ca a avut din fabrica pachet M volan scaune si amortizoare,ca am schimbat amortizoarele fata si a fost o lupta crancena si incredibila pana am gasit amortizoarele care se potriveau. Vreo 6-7 randuri de amortizoare le-am facut retur...

Ma gasiti in Ramnicu Sarat 0790137337

Nu ai whatsapp?

Link to comment
Share on other sites

Incerc sa raspund la mesaj personal si imi spune ca nu pot sa raspund pana nu am 1 post... Care-i treaba ? Ca nu inteleg... Am mai multe postari,mi-am adus aminte si de topicul din 2018 cand tot asa am incercat sa vand masina. Incep sa cred ca nu mai scap de ea... Ma puteti ajuta un pic? Ca nici poze nu pot sa pun...

 

 

Eu i-as da toata masina daca se poate si nu il deranjeaza sa ma scape de ea! Numai cata munca e sa demontezi grupul sau planetarele(care-s in stare perfecta ,la cat ma pricep eu). Km reali 255mii vreo 44000 km facuti de mine. Am luat-o im graba ca mi-a placut cum se aude motorul si intre timp am uitat de ea... Are multe piese noi schimbate recent inainte sa o parchez. Trebuie sa-i fie utila cuiva. Eu mi-am pierdut interesul. Cu 500 euro poate s-o ia cavaliere pe toata 🍺

 

Ai 0 posturi inca pentru ca mesajele din categoriile publicitare nu se contorizeaza.

Link to comment
Share on other sites

Nu ai whatsapp?

 

Salut. Am reusit sa postez CEVA pe forum,sa vad cu pozele cum fac.

Nu am whatsapp pt.ca am avut tel.hackuit alaturi de toate conturile si ce mai aveam prin telefon(astea-s deja calculatoare portabile nu telefoane...). Nu mai folosesc prea mult whatsapp sau orice alta "chestie" similara!

Da' vad eu cum fac si vezi masina

WBAHB11000GB33141

faceam poza la codul asta dar nu mai stiu pe unde e si ma grabeam ca e "racoare" afara

P.S. cine vrea sa vada poze intrati aici https://plici.ro/gowriel

Sunt si alte poze irelevante dar treceti peste ele. Aveam si filmulete vreo 2 dar le-am pierdut cand mi-a fost hack-uit telefonul alaturi de multe alte lucruri importante..

Nu intru des pe forum. Cine e interesat de masina sau ceva componenta din ea,va rog sunati.

O zi buna la toata lumea!

Edited by kiwi82
Link to comment
Share on other sites

226 Sports Suspension Settings Sportliche Fahrwerksabstimmung

288 Lt/aly Wheels Leichtmetallraeder

314 Heated Windscreen Washer Nozzles Frontscheibenwaschduesen Beheizt

400 Schiebehebedach Handbet�tigt

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

465 Through-load System Durchladesystem

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

510 Headlight Beam-throw Contr. F Low Beam Leuchtweitenregelung Abblendlicht

653 High Definition Radio High Definition Radio

708 M Sportlenkrad Leder

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

 

astea ar fi dotarile, motorul si grupul merg transplantate pe E30 relativ usor :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • X X L locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.