Jump to content

vand scaune si alte elemente de interior e60


Recommended Posts

vand urmatoarele:

-2 scaune de e60 pe crem : pret ambele 250 lei

-2 scaune de e60 pe culoare gri,cel din dreapta are si incalzire: pret ambele 300 lei

-tavan e60+ parasolare: pret 100 lei

Cine cumpara toate cele 4 scaune le las pe toate la 450 lei.momentan le tin pe balcon si nu mai am spatiu de depozitare pt ele.Ma dau ai mei afara cu ele din casa.Daca nu reusesc sa le vand ma duc cu ele la fier vechi 🤣

Toate sint in stare perfecta,se pot verifica.Atasez si poze.

Mai am si alte elemente de interior,Am 2 sacose

Doar cash.Multumesc,

crem2.jpg

scaun gri.jpg

tavan.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ghost am o rugăminte, eu am scaune comfort si am o eroare pe plasa de la spătar șofer, as vrea un scaun cu încălzire ca sa i iau încălzirea sa o pun pe al meu. Ma intereaza daca vinzi doar o bucata si ma interesează sa știu sigur 100% ca încălzirea aia funcționează.

 

Sa nu ma înțelegi gresit însă efectiv scaunul se va duce la gunoi cu totul după ce iau încălzirea de pe el. 

Link to comment
Share on other sites

daca iti vand doar un scaun,ce fac cu celalalt dupa aia?Cum il mai vand?Mai e si pe culoare GRI,si stii bine ca de culoarea asta tot mapamondul fuge.E cea mai trista culoare🤣 🤣 🤣

daca ai probleme cu incalzirea,o trimiti inapoi,nu sint genul de om sa dau tepe sau sa ma imbogatesc din asa ceva.Ti le las la 200 lei amble,numai sa scap de ele din balcon.Ma duc sa intreb la fier vechi cat imi dau pe ele,sint curios daca primesc de o shaorma 🙁

Aici ai si calificativele mele,ca sa te convingi

https://www.olx.ro/d/oferta/vand-scaune-elemente-interior-e60-IDfS4jC.html?bs=olx_pro_listing

 

p.s deci tu vrei doar incalzirea.Ok spune-mi cum sa demontez incalzirea daca pot si ti-o trimit doar pe aia.Dar nu cred ca se poate

rating.jpg

Edited by ghost89
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ghost89 said:

stii bine ca de culoarea asta tot mapamondul fuge.E cea mai trista culoare🤣 🤣 🤣

Unde fuge tot mapamondul ghost!?

Masina mea are tapiterie gri pe scaune si masina care ar fi facut pana acum de 11 ori inconjurul lumii... daca ar fi fost sa o fi luat.. dar n-am vazut pe cineva sa zica ceva nasol. E drept, in alta parte a lumii.. 😉 nu Romania. In Romania intotdeauna pretentiile sunt mai mari, stiu.

 

Cum sa fie griul cea mai trista culoare. Negru ce mai e? Cea mai vesela? 

Poate e banal griul, dar negru e greu de intretinut iar la mine BMWul e o masina ordinara nu lux ca la altii, sa o gadil toata ziua.. (mecanic da, desigur primeste tot ce trebuie, in rest.. 🤭🤭 )

Edited by bimmer90f30
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 3/6/2022 at 12:22 PM, bimmer90f30 said:

Unde fuge tot mapamondul ghost!?

Cum sa fie griul cea mai trista culoare. Negru ce mai e? Cea mai vesela? 

 

Se pare ca este.Cineva mi-a spus mai demult  ca griul nu-l vrea nimeni in Romania si uite ca a avut dreptate.Desi negru este non-culoare tot e mai apreciat decat griul cu mult,si inteleg.Si eu daca ar fi sa aleg intre gri si negru,negru as alege.

O sa se indrepte catre fiare vechi,c'est la vie.

Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2022 at 11:20 AM, ghost89 said:

daca iti vand doar un scaun,ce fac cu celalalt dupa aia?Cum il mai vand?Mai e si pe culoare GRI,si stii bine ca de culoarea asta tot mapamondul fuge.E cea mai trista culoare🤣 🤣 🤣

daca ai probleme cu incalzirea,o trimiti inapoi,nu sint genul de om sa dau tepe sau sa ma imbogatesc din asa ceva.Ti le las la 200 lei amble,numai sa scap de ele din balcon.Ma duc sa intreb la fier vechi cat imi dau pe ele,sint curios daca primesc de o shaorma 🙁

Aici ai si calificativele mele,ca sa te convingi

https://www.olx.ro/d/oferta/vand-scaune-elemente-interior-e60-IDfS4jC.html?bs=olx_pro_listing

 

p.s deci tu vrei doar incalzirea.Ok spune-mi cum sa demontez incalzirea daca pot si ti-o trimit doar pe aia.Dar nu cred ca se poate

rating.jpg

Nu e vorba de teapa, e vorba ca daca ma apuc sa demontez scaunul șoferului bucăți, trebuie sa am atunci ce imi trebuie, nu pot sa merg pe ideea ca daca nu merge trimit inapoi, ca mai mult ma incurca. 
 

As da 200 lei pe ele, însă deocamdata mai astept.

 

nu te pun sa demontezi încălzirea ca e mult de munca. Cu grija si atenție se poate da jos. 

Poate Reușești sa le vinzi pana ma decid eu 👍

Edited by WIN60
Link to comment
Share on other sites

Saptamana viitoare o sa dau jos tapiteria de pe ele ca la fier vechi mi-a spus ca primeste doar scheletul metalic atat.Daca vrei iti dau incalzirea gratis,platesti doar transportul daca vrei ma anunti si-mi dai adresa.O sa mai dau gratis pt cine doreste si cele 4 tetiere.Stofa si buretii  le-am promis mamei mele,desi nu stiu ce face cu ele 😂

Asa ca din toata afacerea asta ma aleg si eu de pe urma scheletilor.Stau si ma gandesc cate kg are un scaun,mi-o ramane de o shaorma?Patesc ca Pacala din poveste ,ma duc cu o pereche de boi la piata si ma intorc cu o sacosa goala in final 😂

Sa vad daca ma pricep sa demontez incalzirea ,o sa fie ceva de munca

Sau daca vrei ti le dau ambele scaune cu 100 lei,dar te costa transportul la ele mai mult decat dai pe ele.ideea este ca trebuie sa fac curat in balcon,stau cu ele de mai bine de 1 an,gata ma dau afara ai mei,ca deja au inceput curatenia de Paste🤣

Edited by ghost89
Link to comment
Share on other sites

Sa dai carpa de deasupra e usor.

Marginile exterioare au niste plastice cu fante in ele iar aceiasi imbracaminte are niste pungi in care sunt bagate niste vergele care la randul lor sunt prinse cu niste cleme metalice in c de altele din scaun... Acele c-uri, unele trebuie desfacute SI RASUCITE (aici e partea cea mai "fun" cand e sa le pui inapoi..) ca sa nu strici..

Deci daca ai inlocuit niste scaune urate cu niste scaune mai frumoase ai iesit in mare pierdere?

Sau nu asta ai facut cu scaunele care le vinzi?

Edited by bimmer90f30
Link to comment
Share on other sites

un scaun deja l-am desfacut.Am atasat 4 fotografii de la cele 4 scaune pe care le am.

win60 sa-mi spui la care din cele 4 scaune este prezenta incalzirea ca nu mai stiu.Le-am numerotat,imi spui care numar are incalzirea sa ti-o dau.

Rog a nu se considera UP !

scaun1.jpg

scaun2.jpg

scaun3.jpg

scaun4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.