Jump to content

Vand BMW 335d, E92, 2008, 109.000 km.


petreop

Recommended Posts

Buna ziua !

Avand in vedere faptul ca nu prea mai circul cu masina asta de ceva vreme, m-am hotarat sa o vand.

Stiu, masina este facuta sa mearga nu sa stea degeaba in parcare… mai ales ca este un model cu care chiar poti alerga !

Agregatul in cauza este: BMW 335d, E92, 2008, 109.000 km intretinuta foarte bine (nu opsesiv) nu sunt maniac.

Auto este in parametri dati de constructor cu mentenanta efectuata la timp sau cand a aparut ceva neprevazut.

Cumparata de noua din Romania, revizii la reprezentanta in garantie si dupa la service la Manu (Brandex).

Anuntul se adreseaza unui numar foarte mic de cumparatori sau impatimiti ai marci… ( impozit mare, consum mare, asigurare mare).

Sincer mi-as dori ca masina sa ajunga la cineva care sa o aprecieze pentru ceeace reprezinta .

Pentru detalii si intrebari va raspund la numarul de telefon din anunt.

Link anunt: https://www.olx.ro/d/oferta/bmw-e92-335d-coupe-109-000-km-perfecta-stare-IDeDrVI.html?bs=olx_pro_listing

Multumesc ! 

bmw 11.jpg

bmw33.jpg

bmw22.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vai, mi-a stat inima cand am vazut E92 in titlu. Daca era 3.0 benzina si manuala... ❤️ 

Da, se adreseaza unui numar mai restrans de cumparatori, dar nu cred ca stai mult cu ea la vanzare. Cine cauta asa ceva zice mersi ca a aparut un exemplar bun pe piata din Ro.

Bafta cu ea!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

buna ziua !

datorita faptului ca OLX este o platforma de posibili cumparatori cu apucaturi "Balcanice"

(sefu'care e ultimu pret ?) sau (se vinde fara fiscal ?) si cel mai frecvent (acu'vin si o iau cu 6000 euro)

ma face sa-mi indrept atentia catre platforme mai "Vestice".

anuntul de pe OLX a fost sters, dar poate fi accesat anuntul de pe mobile.de

 https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=346512862

multumesc !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Masina ta se va vinde unuia care va zice bai de cand caut asa ceva, adica o masina corecta, intretinuta.

Faptul ca scrie in anunt cu majuscule bmw romania sa stii ca din pacate e un minus, toti din afara ne stiu de tepari, utilaje luate cu tva neplatit,mincinosi, km manariti, etc.

Ai rabdare ca tot in tara o sa o dai.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • X X L locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.