Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut dan,

 

Urmează sa fac un schimb de ulei si filtre pe 12 Septembrie, de aceea vreau sa te rog sa imi spui niște preturi pentru filtru ulei, aer, polen ( Mann, si OEM daca ai), ulei 0w40 sau 5w30 ce crezi ca e mai bun pentru va79160( cred ca 5 litri intra), antigel( cred ca intra 3l, restul apa, ori zi-mi tu cantitatea necesară, vreau sa înlocuiesc tot antigelul), lichid de frana( cred 1l), si niște lichid parbriz OEM daca ai.fa-mi te rog un pret pentru acestea o data, si separat pentru plăcute frâna cu senzor fata spate OEM sau ce altceva se pune si sunt foarte calitative.

 

Multumesc

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

salut ! un pret pt : 13 54 1 703 986 68 lei/oe

11 12 1 726 089 9 lei

35 21 1 158 290 8 lei

salut, preturi in text

 

Salut dan,

 

UrmeazĂŁ sa fac un schimb de ulei si filtre pe 12 Septembrie, de aceea vreau sa te rog sa imi spui niște preturi pentru filtru ulei, aer, polen ( Mann, si OEM daca ai), ulei 0w40 sau 5w30 ce crezi ca e mai bun pentru va79160( cred ca 5 litri intra), antigel( cred ca intra 3l, restul apa, ori zi-mi tu cantitatea necesarĂŁ, vreau sa ĂŽnlocuiesc tot antigelul), lichid de frana( cred 1l), si niște lichid parbriz OEM daca ai.fa-mi te rog un pret pentru acestea o data, si separat pentru plĂŁcute frâna cu senzor fata spate OEM sau ce altceva se pune si sunt foarte calitative.

 

Multumesc

salut, ai pm

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,

 

Ma intereseaza pt masina mea un E60 urmatoarele piese:

 

1. Gearshift knob,leather/M plaque/6-speed | SCHWARZ | 25117896886

 

2. Breloc (toc) cheie din piele- ziceai ceva la 60 ron dar nu mai tin minte modelul .

 

Ridicare din Cluj ca de obicei.

Mersi.

Edited by dani n.
Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,

 

Ma intereseaza pt masina mea un E60 urmatoarele piese:

 

1. Gearshift knob,leather/M plaque/6-speed | SCHWARZ | 25117896886 297 lei/oe

 

2. Breloc (toc) cheie din piele- ziceai ceva la 60 ron dar nu mai tin minte modelul .

 

Ridicare din Cluj ca de obicei.

Mersi.

salut, pt toc cheie imi trebuie seria sasiu. pt knob pret in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan ! Bari transversale cu tot cu sistemul de prindere pe masina , cam cat ma costa ?

salut, cod de piesa te rog

 

Salut. Rog oferta de pret pt discuri de frana fata/ spate si placute de frana fata/spate pe original si pe producator.

E60, 525d WBanc51050B132701 an 2004,177cp

salut, ai intrebat deja jumate de forum,sigur se descurca careva mai bine, ii las pe ei ca is cam busy :(, sorry

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

nu fi prost, nu m-am suparat dar am f mult de lucru

observ ca tu esti prost...ti-ar trebui niste cursuri de public relation....pacat de tine baiete ca iti permiti sa jignesti potentialii clienti, te-am crezut om serios, dar m-am inselat, imi pare rau ca am ajutat la succesul afacerii tale.

da-mi voie sa-ti spun ca, concurenta a adus progresul in lumea asta...numai un comerciant prost are impresia ca daca a ajuns sus numai poate cadea niciodata.

pe mine m-ai pierdut definitiv....probabil si pe altii care citesc.

halal atitudine....

Edited by bmwadict
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.