Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut. am un e90 lci A254954 cu interior piele bej sensatec K4B4. M-am uitat pe real oem si nu prea ii dau de cap. Am nevoie de ornament interior maner usa pasager (cel de care tragi sa inchizi usa). El este format din doua piese, una dinspre fata de usa, si una dinspre interiorul masinii. Cele doua piese sunt montate spate in spate si formeaza manerul propriu-zis. As vrea cele doua piese de maner. Eu am gasit ceva coduri dar nu ii dau de cap.

sa fie: 51417230854 si 51416971294 ? Dar gasesc fits with 51419150340 si nu primul cod.

si mai e un maner 51419150339 despre care spune ca only fits door trim panel with Door closing handle with two reinforcement braces ceea ce nu stiu ce inseamna.

ajuta-ma te rog cu codurile corecte si preturile lor :)

multumesc frumos.

51417230854 e corect. celalata trebuie sa desfaci manerul ca sa vezi care iti potriveste din cauza ca : only fits door trim panel with Door closing handle with two reinforcement braces , cel mai bine mergi la dealer, nu-s scumpe

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ma intereseaza preturi ulei BMW 0w40 36 lei/l si cele 4 filtre MANN aer 80, ulei 43, polen carbon 100, motorina 100 revizie pt fg59734. Mersi!

salut, preturi in text

 

salut,

te rog un pret pt :

diesel pump 16117165590 (original si aftermarket)

masina PP17501

salut, 982 lei/oe sau 680 lei/pierburg sau 415 lei/meat&doria

Link to comment
Share on other sites

Salut, am vreo posibilitate sa cumpar 1l ulei 5w-30 ll04, cel vechi, facut de castrol, azi sau maine?

 

Stau in zona garii, daca e, ajung la tine foarte repede, oricand.

 

Masina e un 320d 2003, 150cp.

Edited by jeezy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut Dane

 

Am si eu o problema:

La un E39 530d - GV10359 - la pomapa de motorina de sub bancheta din partea stanga exista un fel de supraplin (nu l-am gasit in schema) si as dori sa il schimb pt ca s-a rupt un plastic in care intra un furtun.

Nu stiu cum sa iti explic mai bine.

 

http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/211542_x800.jpg

 

 

In locul chestiei oblice astupata la mine este o cupla cu un teu unde vine un furtun din partea dreapta si la mine s-a rupt acea cupla pentru furtun si imi arunca motorina afara cand fac plinul.

Poate ma ajuti cu un pret.

Merci mult

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.