Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Donez ornamente interioare (trim-uri) gri, in stare foarte buna de pe E 46 FL (118.000 km, din DE).

Precum se poate vedea, lipseste ornamentul de la schimbator, in rest sunt toate, fara zgarieturi, crapate, atinse.

 

Contact: 0728.808.860, BUCURESTI; rog sa ma sunati si sa NU scrieti aici/intrebari pentru ca nu urmaresc thread-ul.

post-36285-0-56133400-1373537182_thumb.jpg

post-36285-0-90907400-1373537186_thumb.jpg

Edited by laf_c
Link to comment
Share on other sites

Acelasi lucru vroiam sa-l precizez si eu despre userul "SORIN Angeleyes" imediat cum ar aparea ceva pe acest topic , este primul , pana acum nu a pierdut mai nimic , si eu as fi avut nevoie, ale mele sunt rupte/crapate , cred ca cel de dinainte care a avut masina le-a scos , dar nu cum trebuie, dar ce sa facem , asta este de acum.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Acelasi lucru vroiam sa-l precizez si eu despre userul "SORIN Angeleyes" imediat cum ar aparea ceva pe acest topic , este primul , pana acum nu a pierdut mai nimic , si eu as fi avut nevoie, ale mele sunt rupte/crapate , cred ca cel de dinainte care a avut masina le-a scos , dar nu cum trebuie, dar ce sa facem , asta este de acum.

+1, de mult timp face asta dar niciun admin nu se sesizeaza.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

cine mai doneaza lucruri mai bine sa aiba grije cui i le da, daca tot vreti sa faceti un bine, faceti un bine pana la cap, si datii unei persoane care are nevoie... la fel de bine le puteti vinde.. dar donatiile sunt pt cei care au nevoie nu cei care le iau pe gratis si le vand mai tarziu....

 

e adevarat si ca sunt lucrurile voastre si faceti ce vreti cu ele, bine ar fi pe un astfel de club forum sa existe mai mult bun simt si sa ne ajutam mai mult, nu sa ne furam intre noi, altii chiar se ajuta in astfel de cluburi...

Edited by racex
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

sorin angeleyes se ocupa cu dezmembrari de e46... concluzia: unii sunt atat de lacomi incat iau si de la cei care au nevoie...

poate cineva avea nevoie cu adevarat de acele trimuri...

Inteleg ca ma cunosti foarte bine de stii asa bine cu ce ma ocup eu! Nici nu s-a uscat bine tusul avatarului tau ca gata repede esti prezent pe topicul de mokangeli! Sau nu stii cum sa faci sa acumulezi si tu mai multe posturi?

 

Unii ar trebuii sa aibe acces la acest topic doar dupa o vechime si o activitate pe acest forum nu gata repede orice terchea berchea nou venit are pretentii de mokangeala!

 

Acelasi lucru vroiam sa-l precizez si eu despre userul "SORIN Angeleyes" imediat cum ar aparea ceva pe acest topic , este primul , pana acum nu a pierdut mai nimic , si eu as fi avut nevoie, ale mele sunt rupte/crapate , cred ca cel de dinainte care a avut masina le-a scos , dar nu cum trebuie, dar ce sa facem , asta este de acum.

Serios? ia incearca sa dovedesti cele afirmate!

 

+1, de mult timp face asta dar niciun admin nu se sesizeaza.

Pai fa cerere si fa-te tu admin! :goodjob: asa o sa faci dreptate in felul tau si muuulti te vor aprecia!

  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Nu ca zic...dar vreau sa spun.. :) Parerea mea e ca mai bine o lasai asa cum a picat, fara sa mai comentezi, fiindca colegii de mai sus au dreptate, indiferent cate posturi au la activ. De fiecare data cand s-a donat ceva mai de doamne ajuta ai fost primul care ai avut nevoie, desi ai atatea e46 la dezmembrat. Eu n-am nimic cu tine, ba chiar am lucrat de cateva ori cu tine si in definitiv nu-mi pasa cine ia ce se doneaza, dar ideea ar fi ca din moment ce ne consideram a fi o comunitate sa ne ajutam intre noi. pe cand, in cazurile de fata, n-ai sa ma convingi vreodata ca ai avut cu adevarat nevoie de ce s-a donat. Indiferent ce vei maj spune, anunt anticipat ca ma retrag din discutia asta.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

DA !

sa fiti voi sanatosi pana o sa vedeti voi ceva gratis sau la un pret mai redus de la Sorin! si are dreptate pe topicul de mokangeala ar trebuii sa fim toti interzisi sa poata sa ia el totul si noi cei care chiar avem nevoie de unele lucruri de aici sa le cumparam de la el la un pret de reprezentanta!

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sa fiti voi sanatosi pana o sa vedeti voi ceva gratis sau la un pret mai redus de la Sorin! si are dreptate pe topicul de mokangeala ar trebuii sa fim toti interzisi sa poata sa ia el totul si noi cei care chiar avem nevoie de unele lucruri de aici sa le cumparam de la el la un pret de reprezentanta!

si oricum masina lui personala este un e46 cabrio deci clar, trimurile le-a luat sa le vanda!

Link to comment
Share on other sites

:hyper: Racex imi pare rau dar trebuie sa te dezamagesc... Faptul ca nu am trecut la semnatura decat un amarat de cabrio e46 nu inseamna musai ca este singura mea masina personala!

 

Poate am un Trabant 600 cu bord de e46 :thumbsup:

 

 

Pune si tu o poza cu Trabi!!! Pt ca Dacie cu bord de urs am vazut!!!

Link to comment
Share on other sites

:hyper: Racex imi pare rau dar trebuie sa te dezamagesc... Faptul ca nu am trecut la semnatura decat un amarat de cabrio e46 nu inseamna musai ca este singura mea masina personala!

 

Poate am un Trabant 600 cu bord de e46 :thumbsup:

stai linistit sorin eu nu am nimic cu tine, sa fi tu sanatos, eu nici macar nu aveam nevoie de trimurile respective, doar ca aici era vorba de bun simt si de faptul ca ar trebuii sa fim o comunitate sa ne ajutam, nu sa ne furam intre noi sau sa fim LACOMI, iti zic eu nu 100 ron sau cat iei tu pe alea te vor imbogatii, te-ai imbogatii mai mult daca ai arata omenie si lumea ar veni sa cumpere de la tine mai mult daca ai fi de incredere..

 

oricum asta e Romania....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bunul simt e in concediu la tine domnule "SORIN Angeleyes" si mai ai si tupeu de arogant , uita-te in posturile anterioare , care sunt ale tale stimabilule , sa vezi cate cereri , cum a venit un user cu un lucru , hop primul ai sarit, stai geana butelie ca saracul aici sa prinzi mocangeala , si plus de asta din spusele altor useri mai ai si dezmembrari, dar asa-i romanul , ce sa-i faci.
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.