Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

donez 2aripi fata si bara fata(coaja)ptr. e39 fara facelift. aripile sunt foarte putin sifonate si bara putin crapata dreapta jos. reparabile cu max 100 lei.

295879[/snapback]

un up ca ma incurca in curte ceva de speriat si poate imi doneaza cineva si mie un stop de ceata si marsarier , cel de pe prtbagaj pentru un e34 ca al meu a inceput sa ia apa

Link to comment
Share on other sites

acumulator Samsung C300 si casti Motorola V3X,noi ambele....daca le vrea cineva.2 telefoane sparte de nervi :)

PM me!

302397[/snapback]

donez accesori pe un site de masini? :) interesant hai sa incepem sa donam fiecare ce nu avem de trebuinta indiferent de profilul acestui site :blink: iti doresc o ZI buna. :)

Link to comment
Share on other sites

De ce nu incerci la dezmembrari, nu sunt scumpe nici noi darmite la dezmembrari :)

305053[/snapback]

 

omu' are e 39 si tu il trimiti la dezmembrari???? Scump domle, scump.

Mai bine il sfatuiai s-o vinda si sa-si ia o dacie din '79 , poate pt aia are bani s-o intretina :blink:

Rusineeee

Link to comment
Share on other sites

Donez cotiera de plastic  neagra.Modelul e cam vechi si e cam urata.... Cred ca e de urs sau poate si mai veche.... Pe E36 nu se potriveshte

 

Deasemea donez incuietoare noua noutza de skoda ( sau bora ) pt portbagaj...( in cutie).fara butuc. doar patea ce ramane fixata de mashina nu si cea de pe portbagaj.

Filtru de ulei Man nou noutz (logic ) pt 318 IS

Vreau si eu niste clame de prins bandourile de pe usi ( din acelea dreptunghiulare )

Locatie : Bucuresti.  0765 349 967 dupa ora 16...

301791[/snapback]

 

 

Salut man, daca mai ai filtrul de ulei pt IS si mia vrei sa il donezi il vreau eu. Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

omu' are e 39 si tu il trimiti la dezmembrari????  Scump domle, scump.

Mai bine il sfatuiai s-o vinda si sa-si ia o dacie din '79 , poate pt aia are bani s-o intretina :blink:

Rusineeee

305073[/snapback]

 

 

In caz ca nu ai observat el DA are E39 si vrea sa-i DONEZE cineva niste bandouri asa ca i-am recomandat o solutie mai onorabila, sa CUMPERE daca nu de la reprezentanta macar sh.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de unde atata stres pentru un (cenzurat) de bandou, avea importanta de unde il lua atata timp cat putea sa il ia si moka??

sau daca ai o masina in genul la e39 trebuie automat sa se duca la bavaria sau reprezentanta bmw pentru orice nimic

305174[/snapback]

multumesc man!

:blink: cat pentru rupere 2004-vezi de treaba ta si numai posta aiurea

Link to comment
Share on other sites

omu' are e 39 si tu il trimiti la dezmembrari????  Scump domle, scump.

Mai bine il sfatuiai s-o vinda si sa-si ia o dacie din '79 , poate pt aia are bani s-o intretina :blink:

Rusineeee

305073[/snapback]

nu e problema ta daca am sau nu bani sa o intretin,dar ptr tine asa afla ca cele originale mi-au fost furate si nu am timp sa alerg pe la dezmembrari sau reprezentante si aia sa le aduca in 400 de ani :)

Edited by roger
Link to comment
Share on other sites

si vei astepta sa apara moka pe forum vreo 5000 de ani. De ce nu ochiesti un e 39 cu bandourile ok si eventual la culoare si le '' imprumuti ''. Daca nu te vede nimeni iesi ieftin si fara sa astepti.

305237[/snapback]

 

Doamne ce om! :blink: Imi zici tu mie de ce-i zic sa se duca la dezmembrari si tu ii zici sa fure??

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Doamne ce om! :) Imi zici tu mie de ce-i zic sa se duca la dezmembrari si tu ii zici sa fure??

305240[/snapback]

 

cine e acest "rupere2004" ? :), ca poza vad ca si-a pus-o la avatar... :blink:

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de unde atata stres pentru un (cenzurat) de bandou, avea importanta de unde il lua atata timp cat putea sa il ia si moka??

sau daca ai o masina in genul la e39 trebuie automat sa se duca la bavaria sau reprezentanta bmw pentru orice nimic

305174[/snapback]

 

bandoul ca bandoul, dar unii chiar isi repara masinile cu piese uzate din donatiile astea de cacao si apoi le posteaza la vanzare. Ti-ar conveni sa cumperi o asemenea masina? Ai vazut ce scrie sus pe pagina? '''''''Pt placerea de a conduce '''''' Ce sa conduci? o masina din bucati uzate???? Daca ne mandrim si ne fudulim ca iubim masina asta ( si oricare alta ) , hai sa-i dam piese bune, sa-i facem reviziile la zi, etc. Eu unul sunt pe acest forum ca pasionat de marca BMW , nu sa caut prin cosul de gunoi al altora dupa niste piese care uneori sunt accesibile oricui.

Pun piese noi si conduc linistit. Siguranta pe primul plan. ( Ma refer in plan general nu la bandourile lui Roger )

Link to comment
Share on other sites

si vei astepta sa apara moka pe forum vreo 5000 de ani. De ce nu ochiesti un e 39 cu bandourile ok si eventual la culoare si le '' imprumuti ''. Daca nu te vede nimeni iesi ieftin si fara sa astepti.

305237[/snapback]

ce te pasioneaza pe tine cat asteapta el? te deranjeaza cat asteapta???

 

tu esti cu capu? nu e bine de la dezmembrari, e mai bine ori sa furi ori sa iei de la reprezentanta..... amice, esti praf

Edited by alexutzu
Link to comment
Share on other sites

bandoul ca bandoul, dar unii chiar isi repara masinile cu piese uzate din donatiile astea de cacao si apoi le posteaza la vanzare. Ti-ar conveni sa cumperi o asemenea masina? Ai vazut ce scrie sus pe pagina? '''''''Pt placerea de a conduce '''''' Ce sa conduci? o masina din bucati uzate????  Daca ne mandrim si ne fudulim ca iubim masina asta ( si oricare alta ) , hai sa-i dam piese bune, sa-i facem reviziile la zi, etc. Eu unul sunt pe acest forum ca pasionat de marca BMW , nu sa caut prin cosul de gunoi al altora dupa niste piese care uneori sunt accesibile oricui.

Pun piese noi si conduc linistit. Siguranta pe primul plan. ( Ma refer in plan general nu la bandourile lui Roger )

305244[/snapback]

 

hai sa-i dam piese bune, hai sa furam de pe alta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.