Jump to content

Daca v-ati permite ati ramane tot la BMW?


adrianrus

Recommended Posts

masina visurilor mele.....MB CL63 AMG, all black si folii fata/spate...absolut nimic altceva :)

 

Paco, avem cumva aceleasi preferinte? :blink:

 

Insa sa stii ca CL 63 AMG si CL 600 sunt foarte apropiate ca performante, iar CL 600 are cutie sport si motor V12 biturbo, fata de V8 aspirat de pe 63 AMG... Daca tot vorbim de AMG, atunci 65 sa fie ca e V12 biturbo si tot cu cutie sport, ca si 600-le :unsure:

 

Sunetul ala ma omoara :wub: <_< cred ca e masina mea preferata ever, si inainte eram disperat dupa CL dar acum mi se pare divin :bashwall: . Nu cred sa imi provoace aceleasi sentimente vreun BMW :blink: din pacate. As fi spus CL600 dar imi place sunteul de la AMG si nush dk il poti repoduce doar cu tobe la 600, altfel eu PERSONAL nu-i vad utilitatea AMG-ului

Link to comment
Share on other sites

masina visurilor mele.....MB CL63 AMG, all black si folii fata/spate...absolut nimic altceva <_<

 

Paco, avem cumva aceleasi preferinte? :unsure:

 

Insa sa stii ca CL 63 AMG si CL 600 sunt foarte apropiate ca performante, iar CL 600 are cutie sport si motor V12 biturbo, fata de V8 aspirat de pe 63 AMG... Daca tot vorbim de AMG, atunci 65 sa fie ca e V12 biturbo si tot cu cutie sport, ca si 600-le :bashwall:

 

CL-ul e :) si mereu a fost. cand va indrazni BMW sa scoata un concurent pt el? 6-le chiar nu se pune. nu poti compara o masina care vine doar in 3 variante de motoare mari cu o masina care poate fi configurata diesel sau cu motor de 3.0. nu au indraznit deocamdata.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

1. Maserati Granturismo S, rosu neaparat (pt. zilele in care simt nevoia sa "evadez" din stresul cotidian si sa ma relaxez conducand)

2. BMW X5M (pt. condus zi de zi)

3. Bentley Mulsanne (cand vreau sa stau relaxat si sa conduca soferul, si sa aud hit-uri the 80s, 90s asa incet)

 

:) eh, keep dreaming

post-25321-1254696349_thumb.jpg

post-25321-1254696372_thumb.jpg

Edited by TEFF
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Din modelele noi doar E92 si X6 ( poate x5 si z4 sa mai faca o excepetie) sunt masini de luat in conceptia mea ....

 

restul sunt niste (GANDACI NEREUSITI ) esec total la capitolul design :),

pacat de marca , de bani si de clientii de care si-au batut joc ....cunosc personal 5 cazuri care au ales AUDI din cauza designului de K*** al Bmw _ului seria 3,5, 7

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.