Jump to content

rs4


doomsnoopy

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

am vaz la stiri. din pacate in Romania poti gasi oricand pe asfalt o pata de ulei sau de nisip. nu spun ca ala era sanatos la cap, dar si drumurile proaste de la noi duc la o groaza de accidente.
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

se poate intampla si cu Logan.

 

Nu conteaza masina condusa cat soferul ei.

 

Azi de ex, m-am crucit de unu cu un Ford Fiesta care conducea pe Ion Mihalache ca pe circuitul de teste cu jaloane grele... Nush cum dracu, dar de la piata Victoriei pana la Agip-ul din capatul bulevardului numai asa a condus, de fiecare data credeam ca se face praf, cu toate acestea am ajuns in acelasi timp aproape, la semaforul de la Agip :) Eu am mers fix normal. Ala se stresa, se baga, forta fata fiecarei masini, isterie, nebunie si dementa, rar am vazut asa ceva... <_<

Link to comment
Share on other sites

se poate intampla si cu Logan.

 

Nu conteaza masina condusa cat soferul ei.

 

Azi de ex, m-am crucit de unu cu un Ford Fiesta care conducea pe Ion Mihalache ca pe circuitul de teste cu jaloane grele... Nush cum dracu, dar de la piata Victoriei pana la Agip-ul din capatul bulevardului numai asa a condus, de fiecare data credeam ca se face praf, cu toate acestea am ajuns in acelasi timp aproape, la semaforul de la Agip :) Eu am mers fix normal. Ala se stresa, se baga, forta fata fiecarei masini, isterie, nebunie si dementa, rar am vazut asa ceva... <_<

asta am vrut sa zic si eu.ca e prea tanar si ambitios. adica a vrut saii faca pe toti cu un tur de centura

Link to comment
Share on other sites

ce imbecil.

insa cu petele de ulei nu te joci chiar de ai viteza mica. am patit-o si eu la un semafor de care ma apropiam. pt ca era rosu, incepusem sa reduc viteza de mult si cu aprox 15 m inainte sa trebuiasca sa opresc de tot, era o dara de ulei pe toata banda de circulatie incat am crezut ca-l pocnesc pe cel din fata mea cu toate ca aveam aporox 20km/h.

Link to comment
Share on other sites

Naspa accidentul...

Gandeste-te ce sentiment au motociclistii cand vad pete de ulei la cativa metri de ei...sunt patit, am zis ca ulei ma fac, da' am facut vreo 2 manevre si am scapat...

Astia de la drumuri dorm toata ziua ??

Link to comment
Share on other sites

Naspa accidentul...

Gandeste-te ce sentiment au motociclistii cand vad pete de ulei la cativa metri de ei...sunt patit, am zis ca ulei ma fac, da' am facut vreo 2 manevre si am scapat...

Astia de la drumuri dorm toata ziua ??

 

pai si ce sa faca? daca dau cu nisip e si mai naspa. de vina sunt aia care varsa sau care au cazane de masini de li se sparg baile in mers.

Link to comment
Share on other sites

Asta merita batut in gura ca pe coasa ..... Ce fel urla soferul celeilalte masini ... <_< :) :bashwall:

 

avea fractura deschisa ..Nimeni nu-si doreste accident ....Mai mult sau mai putin prudent i se poate intampla oricui ! Ce sa mai zicem de copilul ala de 13 ani care i-a luat pe aia ca pe popice si nici nu va raspunde penal ...

Link to comment
Share on other sites

Asta merita batut in gura ca pe coasa ..... Ce fel urla soferul celeilalte masini ... <_< :) :bashwall:

 

avea fractura deschisa ..Nimeni nu-si doreste accident ....Mai mult sau mai putin prudent i se poate intampla oricui ! Ce sa mai zicem de copilul ala de 13 ani care i-a luat pe aia ca pe popice si nici nu va raspunde penal ...

 

Asta asa e , dar gandeste-te ca urlau tiristii pe statie ca face slalom si pana mea... oricum urat foarte urat accidentul:|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.