Jump to content

Recommended Posts

Dar e mare magarie sa ii inchizi topicul omului doar ca poti face asta. <_<

 

Si de mine se ruga cineva sa ii fac poze la o nuca de E46 si a trecut o gramada de vreme si n-am avut timp, asta nu inseamna ca sunt neserios in general.

Link to comment
Share on other sites

Recomand cu maxima incredere urmatoarele persoane :

 

- Sorin Golf 3 cabrio -B- (accesorii tuning)

- grozadan -CJ- (piese bmw originale sau producator, materiale cosmetica auto)

- 4ucom -B- (piese bmw originale sau producator)

- 320i e36 -B- (chiptuning profesional de calitate)

- Calin -AR- (jante)

- nulzerocool -TM- (cosmetica auto - polish profesional)

- clauberty -TM- (diagnoze si stiinta)

 

Recomand de asemenea din auzite de la prieteni (necolaborand inca personal cu acestia) :

- MAS

- 3xpert

- brandex

- GABI BMW3

- themircea

 

Sa fie sanatosi si sa le mearga si mai bine in continuare. Preturi si servicii la fel de bune !

VA MULTUMESC CA EXISTATI <_<

Link to comment
Share on other sites

Chiar, si eu am uitat de b-69-tau si de alex_maniacu_91. Si de la mine un A+

 

De asemenea, 3xpert si clauberty, colaboratori de nadejde.

 

Postul precedent ramane valabil. <_<

Edited by CC23298
Link to comment
Share on other sites

Recomand 4ucom...pentru promtitudine si seriozitate .... poate sunt subiectiv ...dar cand am cautat furtun pentru admisie ...majoritatea "vanzatorilor" ori ma ignorau ori imi spuneau din start ca nu au sau nu aduc asa ceva..

4ucom m-a ajutat si l-a adus la un pret super ok pe original

Recomad si pe MAS, Ytzach ...daca am gresit numele scuze

Link to comment
Share on other sites

rzdraconyc- foarte de treaba, recomand. Chiar daca nu a reusit in final sa ma scoata complet din belea, e de apreciat bunavointa si intentia .Si aici nu vorbesc de piese, vorbesc de timpul lui in care ar fi putut face altceva, dar el a incercat sa ma ajute la identificarea problemei mele fara nici un fel de pretentie financiara. Omule, sigur ne mai intalnim.....
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Pentru remapare il recomand cu incredere pe user-ul @320i E36 - promt, corect, preturi mici, calitate

Remaparea este custom, in functie de ce doreste clientul...plus faptul ca omul iti face o recomandare pt remaparea corecta-in functie de gradul de uzura al masinii. Totodata iti pune in vedere atat avantajele cat si dezavantajele unei remapari. Super corect !

 

...era sa-l uit pe @armin <_< , am cumparat niste jante de la el. Un tip corect si prompt !

Edited by fantozzi007
Link to comment
Share on other sites

recomand si eu pe urmatorii: 3xpert(aduce piese din germania la preturi foarte bune), grecu razvan(mi-a dat 2 semnalizari de aripa pe o sticla de bere), Calin(jante), clauberty ( diagnoze in TM ), MAS(chiar daca nu am luat nimic de la el, vinde produse de calitate, iar cand i-am pus o intrebare mi-a raspuns, mi-a explicat, om calumea)

 

Nu recomand: PityWPN(i-am trimis un pachet si l-a refuzat), n0name2006( am vorbit una, dupa aia il sun pe om 2 zile, nu raspunde, nu mai dau de el, m-a pus pe invisible la messenger, foarte neserios <_<

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=57741

Link to comment
Share on other sites

recomand si eu pe urmatorii: 3xpert(aduce piese din germania la preturi foarte bune), grecu razvan(mi-a dat 2 semnalizari de aripa pe o sticla de bere), Calin(jante), clauberty ( diagnoze in TM ), MAS(chiar daca nu am luat nimic de la el, vinde produse de calitate, iar cand i-am pus o intrebare mi-a raspuns, mi-a explicat, om calumea)

 

Nu recomand: PityWPN(i-am trimis un pachet si l-a refuzat), n0name2006( am vorbit una, dupa aia il sun pe om 2 zile, nu raspunde, nu mai dau de el, m-a pus pe invisible la messenger, foarte neserios <_<

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=57741

 

sper ca nu de mine ii vorba...

nu m-ai sunat niciodata

Link to comment
Share on other sites

Calificative pozitive:

 

grozadan: foarte serios, foarte punctual, preţuri corecte.

 

zippo: foarte corect, mi-a schimbat fără ĂŽntârziere nişte produse.

 

MAS: foarte serios şi punctual, preţuri bune.

Calificative negative:

 

b70angelayes: Foarte neserios, mincinos. Am vrut să cumpăr nişte ornamente de interior de la el, mi-a spus prin pm şi la telefon că sunt impecabile, că nu au cusur. La faţa locului mi-am dat seama că ornamentul central de pe consolă era foarte zgâriat, prin urmare a vrut să-mi ofere un spray ca să remediez singur problema.

 

GTR: foarte neserios, a ĂŽncercat să mă ţepuiască cu nişte jante de M5 E39 pe care le vindea la Mica Publicitate. Mi-a trimis nişte poze pe mail cu jantele, i-am spus că vreau să le cumpăr dar că vreau să pot deschide coletul la primire şi să plătesc cu ramburs, a zis că el preferă să-i bag banii ĂŽntr-un cont ĂŽnainte să-mi trimită jantele. <_< L-am ĂŽntrebat de ce nu acceptă plata cu ramburs şi a preferat să nu mai răspundă. Ulterior am aflat că jantele erau foarte strâmbe, ĂŽncercase să le mai vândă şi altora. A evitat să-mi dea un număr de telefon, ĂŽmi răspundea doar prin email.

Calificative pozitive:

 

noname!: Am cumpărat mai demult nişte pneuri de la el şi l-am recomandat şi unor amici şi au fost la rândul lor mulţumiţi. Foarte serios şi punctual, preţuri corecte.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

mda... bun topic... cu toate ca nu am cumpart decat de 2 ori de pe forum... sa ma exprim:

 

dorin75 - o fata climatronic in stare perfecta de functionare... si estetic. recomand +

 

roscatu_m3 - un amortizor care se vedea curs dar el a zis ca e OK doar e SH... pt el o piesa uzata este acelasi lucru cu una defecta... deci nu recomand !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

il recomand pe george (@320i E36) pentru remapare si pentu diagnoza. Am fost de doua ori la el, o data sa-mi stearga niste erori si a doua oara pentru remap. Este foarte corect si de treaba plus ca acum masina merge incredibil - 185 cai si aprox 420cuplu - nu scoate fum si m-a rezolvat in 40 de minute (e46 320d 150cai - a fost). de asemenea recomand userul bafyy_87 pentru piese - pe original are piese foarte ieftine si le aduce la timp (mai ales daca stai in bucuresti). Mai este 3xpert pentru piese second - am luat un injector de la el, themircea pentru tavite portbagaj si covorase. Un mare + si pentru alex_manicau pentru stickere.....scuze pentru cei ce i-am uitat Edited by ToShiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.