Jump to content

Evaluare E92 320d


alex 83

Recommended Posts

Vreau sa iau un E92 320d <_<

 

Ca optiuni sunt asa:

-culoare alb alpin

-M paket interior+exterior

-Bi-xenon

-jante 19'

-navi business

-scaune sport cu piele alcantara pe margini

-pilot automat

-senzori parcare spate

-shadow line

 

Cam care e valoare ei?Masina are 37.000km...

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

era unu in targ vitan identic, numai ca era negru... il lasa la 25mii... avea super pret si luat de nou...

daca ai posibilitatea sa iei 330... merita... nu te gandi la consum pt ca afara vei avea acelasi consum ca 320... doar ca in oras ia undeva la 1l-2l peste... dar merita. plus ca gandeste-te cum trage 320 de rotile alea pe 19... chiar si pe 18...

Link to comment
Share on other sites

era unu in targ vitan identic, numai ca era negru... il lasa la 25mii... avea super pret si luat de nou...

daca ai posibilitatea sa iei 330... merita... nu te gandi la consum pt ca afara vei avea acelasi consum ca 320... doar ca in oras ia undeva la 1l-2l peste... dar merita. plus ca gandeste-te cum trage 320 de rotile alea pe 19... chiar si pe 18...

Cum trage 320d 177cp...de rotile alea pe 19?????? <_<

Link to comment
Share on other sites

era unu in targ vitan identic, numai ca era negru... il lasa la 25mii... avea super pret si luat de nou...

daca ai posibilitatea sa iei 330... merita... nu te gandi la consum pt ca afara vei avea acelasi consum ca 320... doar ca in oras ia undeva la 1l-2l peste... dar merita. plus ca gandeste-te cum trage 320 de rotile alea pe 19... chiar si pe 18...

Cum trage 320d 177cp...de rotile alea pe 19?????? :)

ca un caine lesinat :bashwall:) cum s traga...

 

Am avut E90 320(163cai) cu roti pe 18 si nu trage chiar asa rau masina

 

Cati bani ai? <_<

Depinde pentru ce masina.Ai tu ceva?

18 mai merge... daca e janta OEM si este usoara... dar 19... cred ca e deja prea mult pt un 2.0d... da bine pe masina... dar trage prea greu...

Link to comment
Share on other sites

Am vandut E60-ul,nu il iau la schimb <_<

My bad, da' tot tu esti de vina ca n-am stiut :)

In locu' tau as mai sta pana apare un 330, sau macar un 325.

320d are pretul ridicat datorita tuturor taxelor mici, asa ca pretu' lui e artificial.

Link to comment
Share on other sites

dai drumu la motor si face ca tractoru din bijuterie de coupe ;(

 

 

salut ! si eu am un e92 320 d cu 16 000 de km...sunt curios unde face ca tractoru ? 350 de Nm si 177 cai spun multe...si nu peste mult timp va urma un cip : 210 cai si 430 Nm.... eu zic k nu trage greu de rotile alea pe 19...si un consum de 7 in oras nu ma deranjeaza deloc cand alimentez odata la 2 sapt <_< pace !

 

PS : sa vezi ce frumos se aude motoru la 4500 de rpm

Edited by fane320d
Link to comment
Share on other sites

era unu in targ vitan identic, numai ca era negru... il lasa la 25mii... avea super pret si luat de nou...

daca ai posibilitatea sa iei 330... merita... nu te gandi la consum pt ca afara vei avea acelasi consum ca 320... doar ca in oras ia undeva la 1l-2l peste... dar merita. plus ca gandeste-te cum trage 320 de rotile alea pe 19... chiar si pe 18...

nu cred ce spui tu aici neeeeam. Nu cred ca un 3000benzina consuma ca un 2000diesel in oras,( sau diferenta de 2 litri in plus) never ever Afara depinde ff mult de stilul de mers, e adevarat nu este o diferenta ff mare, si nu e chiar lesinata,

Avea WLF 328 din state la 24-25k euro si la aia diferenta de optiuni ee ff mare fata de masinile din Europa in general (punctul minus ar fi din partea mea perioada mare de asteptare)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.